Skocz do zawartości

Pheromax - pierwszy dzień


Meetnick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem świerzym, bo od dzisiaj użytkownikiem feromonów.

Wcześniej dużo czytałem, aż w końcu pomyślałem "no dobra, spróbuję".

Rano przyszła bardzo dobrze zabezpieczona paczka z próbką Pheromax'u.

Zaaplikowałem za uszami i na nadgarstkach. Ponoć ma on nieprzyjemny zapach - nie odczułem (być może to kwestia indywidualna).

Póki co, nie widzę żadnych zmian po uzyciu fero.. No ale to dopiero pierwszy dzień.

Jutro mam zamiar wybrać się ze znajomymi do pubu, to z pewnością napiszę wrażenia na ferum.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa!!! :)

Zrobiłem mały eksperyment.

U mnie w pracy, z częścią zespołu spotykamy się ze 3-4 razy dziennie na kawce/herbatce w kuchni. No więc na początku postanowiłem że pójdę bez "wspomagacza", zrobiłem sobie kawkę i rozmawiałem (jak zawsze) z najlepszym kolegą, potem wszyscy się rozeszli do swoich biurek.

Po 2 godzinkach znowu spotkanko w kuchni, więc zaaplikowałem Pheromax i co? I to, że właśnie tego dnia, jak nigdy podeszła do mnie nasza Pani sekretarka Ola, którą znam jedynie z tego że ponad 2 lata temu składałem u niej na biurku podanie o pracę oraz z codziennego zwrotu grzecznościowego "Cześć" (nie łatwo utrzymywać kontakty z wszystkimi, gdzie pracuje nas około 250 osób). Byłem w wielkim szoku! Nagle po dwóch latach podchodzi do mnie ładna blondi o 2-3 lata starsza i mnie zagaduje. Wstępnie umówiliśmy się na kawkę jutro :D

 

Być może to przypadek, ale i tak się cieszę z zakupu próbki Phero.

Już się nie mogę doczekać dnia jutrzejszego...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem ponownie :)

W pubie była lipa, bo mało ludzi było i pełno dymu od fajek.

Odpowiednio się zwarzyłem w dobrym towarzystwie i całkowicie zapomniałem o fero.

Co do wspomnianej Pani Oli, to dzisiaj widzielismy się ponownie, małe pogaduchy.. hihihi hahaha.. i się rozeszliśmy. Nic nadzwyczajnego, ale jednak! Bo przecież nigdy nic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiroth..

Nie zauważyłem aby inne koleżanki się kręciły. Z tego co czasem widzę, to duża część z nich pali fajki i w przerwach, zamiast do kuchni na kawkę, lecą do palarni. Pozatym pewnie i tak na nie by nie działało (a szkoda bo są tam fajne kobitki) :(

 

Co do Oli, to wczoraj zagadała przy ekspresie do kawy. Ja nalewałem a ona stała z tyłu i czekała aż skończę. Raczej nie mam problemów w kontaktach damsko-męskich więc wystarczyło że zaczęła rozmowę a o resztę starałem się zadbać jak mogłem :wink:

 

Ciekawe co jutro przyniesie dzień... hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności