Skocz do zawartości

destrukcyjne działanie alchemy?


malic

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu testuję Alchemy. I od tego samego okresu ryczę bez powodu.

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad przyczyną mojego stanu emocjonalnego przypominając sobie, że może to te feromony tak na mnie działają. Zmyłam więc z siebie wcześniej użyte alchemy ale to nie pomogło, uświadomiłam sobie, że przecież stosując Alchemy na nadgarstki pewnie cześć wtarła się w moją bluzę, pozbyłam się jej... Po ok. 0,5h-1h nastrój wrócił do normy. Test przeprowadziłam dwa razy w dwóch rożnych dniach i dwukrotnie po pozbyciu się feromonów wszystko wróciło do normy. Przypadek? Czy możliwe jest aby alchemy działało na mnie destrukcyjnie i powodowało zachwianie stanu emocjonalnego?

 

Alchemy nie jest na bazie alkoholu? Pytam gdyż po użyciu alchemy mój partner stwierdził, że śmierdzą alkoholem... a po 3 godzinach nie czuł już jego zapachu.

 

Co do działania... chciałam przetestować jak i czy na niego działają i sprawić w jakiś sposób aby nasze relacje jeszcze bardziej się ociepliły i aby przestał mnie traktować tylko jako partnerkę/przyjaciółkę. Hm... czy zadziałało? nie wiem, jak dla mnie nic się nie zmieniło, zachowuje się jak parę tygodni wcześniej, no może z ta różnicą, że gdy pierwszy raz użyłam Alchemy to ilość komplementów tamtego dnia wzrosła, ale to mógł być przypadek... później wszystko wróciło do normy.

 

Chyba muszę pomyśleć o jakimś innym fero... Ktoś mógłby mi coś zaproponować? Myślę o NPA? Tylko czy czasem znowu będe miała jakies zachwiania emocjonalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ja tak miała po RM, ale potem ustabilizowało się wszystko. Najwyższe natężenie objawów miałam w czasie PMS, kiedy odczuwałam największe napięcie psychofizyczne. Odrobina fero i lawina uczuć szła... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ? ja kiedys mialem podobnie po przedawkowaniu npa zalilem sie koledze chyba ze 2 godz łzy sie tez pojawily jestem typem faceta u którego takie zeczy nie powinny miec miejsca a mialy

twoi post przypomnial mi ze wtedy przedawkowalem npa lecz nigdy nie pomyslalem ze to moglo byc po fero

i wydaje mi sie ze cos w tym jest

nie chce tak wiecej mozna powiedziec ze ryczalem gorzej jak baba

uzylem krople npa pod nos i po kilku godz zrobilem tak samo byly to moje poczatki z feromonami a i bylem pod wplywem alkocholu i to jeszcze moglo podkrecic uczucia

optymalna moja dawka to 0.5 kropli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności