Skocz do zawartości

Testowanie Pheromaxa


white.widow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczęłam testować Pheromax for woman. Wczoraj byłam na dyskotece i przyznam, że nie zauważyłam kompletnie żadnej zmiany w zachowaniu facetów, miałam takie samo powodzenie jak zwykle, czyli pchali się do mnie faceci zupełnie nie w moim typie, a te lepsze kąski oczywiście pchały się do mojej pięknej kumpeli. Dodam, że ja byłam w mini a ona w dżinsach!! Jedyna różnica to taka, że na początku imprezy znajome mojej kumpeli, z którymi nigdy nie gadałam, nawet na cześć z nimi nie jestem, dążyły do tego żeby stać blisko mnie i ze mną rozmawiać. Podczas imprezy aplikowałam parę razy odrobinę PHX, bo myślałam, że może za mało mam tego na sobie...klub był bardzo zadymiony i było strasznie duszno, żadnej klimy, otwartego okna, więc pomyślałam, że w tych warunkach wskazana jest większa dawka. Niestety nic to nie zmieniło, co prawda przy barze zawiesił się na mnie jeden przystojniak, ale był ode mnie niższy :/

Pozdrawiam i zapewniam, że będę opisywać dalsze spostrzeżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowilas kilka razy apkikowalas phx, na poczatku to dobzre bo przeciez musisz dobrac dla siebie odpowiednia dawke.....ale kilka razy psiknac to wg mnie stanowczo za duzo , pamietaj tez ze za kazdym razem najlepiej zakryc perfumami ja za kazda aplikacja.

moja rada sproboj nawet tego 1 sikniecia standardowego poproboj go 1 3 5......razy nawet NAJMNIEJSZA DAWKA DAJE EFEKTY;d

a z tymi przystojniakami jak to jest wolisz przystojnych i nizszych czy wyzszych i bazylow......przeciez o to chodzi zeby kazdy zwrocil na ciebie uwage;;;;

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kkkkk0 nie licz tego psiknięciami, bo ja mam próbkę, którą aplikuje się trochę inaczej.

A co do mojego gustu nie będę się rozpisywać, bo wyszłoby wypracowanie. Wspomnę jedynie, że nie mogłabym kręcić z facetem niższym od siebie, z wysokim bazylem też nie. Trzeba jakoś trafić w środek i znaleźć średniego wzrostu przeciętnej urody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SummerNight -> z pewnością :wink:

 

Dzisiejszy dzień był najlepszy od rozpoczęcia testów. Mój świat obrócił się o kilka dobrych stopni. Zaaplikowałam trochę więcej niż do tej pory (nie licząc wieczoru w dyskotece), efekt nie był natychmiastowy, najpierw niczego nie poczułam, ale stopniowo w ciągu dnia coś zaczęło się zmieniać, robiłam się coraz weselsza i bardziej wyluzowana i ludzie na około mnie też.

Najlepszym na to dowodem jest moja mama, która często jest spięta i przenosi na mnie swoje frustracje przyniesione z pracy, a szczególnie grzmi w poniedziałki. Dzisiaj jednak było inaczej odkąd wróciła do domu była spokojna, wesoła, chętnie słuchała tego, co mam jej do powiedzenia, z pełnym opanowaniem wykonywała wszelkie czynności, na nic nie klęła, niczym nie rzucała.

Moja pozycja w społeczeństwie przesunęła się w górę, poczułam chęć dominacji, ludzie traktowali mnie z większym szacunkiem, stałam się wygadana.

Zawsze miałam cos inteligentnego do powiedzenia, ale przytłoczona tym, że nikt mnie nie słucha i nie liczy się z moim zdaniem zaczynałam myśleć, że to, co mówię ludzie odbierają negatywnie, albo myślą, że się wymądrzam i zaczęłam ograniczać wyrażanie swojego zdania. A dzisiaj nie hamowałam się z niczym, mówiłam wszystko to, co chciałam, a ludzie reagowali bardzo pozytywnie.

Co do uwodzenia, nie podbijałam dzisiaj niczyich serc, kilku przystojniaków zwróciło na mnie uwagę na mieście i w super markecie. No i jeden praktycznie nieznajomy facet naprawił mi kompa za free.

Zastanawiam się tylko czy to możliwe żeby działanie feromonów utrzymało się tak długo, bo w instrukcji jest napisane, że utrzymują się od 3 do 4 godzin, a ja nałożyłam je tylko raz - rano i moja radosna aura chodziła za mną aż do wieczora.

Podsumowanie: jeżeli to nie efekt placebo to chyba działa :D

Następne posty naskrobię pewnie dopiero w weekend, bo wyjeżdżam na studia i nie będę miała dostępu do Internetu…ciekawa jestem jak ludzie z grupy zareagują, czy też zmienią nastawienie…dam znać :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy to możliwe żeby działanie feromonów utrzymało się tak długo, bo w instrukcji jest napisane, że utrzymują się od 3 do 4 godzin, a ja nałożyłam je tylko raz - rano i moja radosna aura chodziła za mną aż do wieczora.

 

Instrukcja - instrukcją, a każdy człowiek reaguje inaczej na feromony. Pozostaje tylko cieszyć się, że utrzymują się na Tobie przez taki okres czasu.

Co jeszcze mogę powiedzieć? Testuj, testuj, testuj! :) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucam pomysł - napotykam na kompletny brak reakcji grupy, próbuję nadal, ale to nic nie daje. Nagle osoba bardziej poważana w grupie mówi dokładnie to samo, co ja przed chwilą powiedziałam i wszyscy go ozłacają…bez sensu tłumaczyć wszystkim, że to ja wymyśliłam. Niesprawiedliwość, traktowanie mojej osoby jak głupiątko. Jak dobrze, że mam to za sobą :D To niezwykłe jak feromony potrafią zmienić życie w ciągu kilku dni. Najlepsze w tym jest to, że ludzie lubią mnie a nie feromony. One są tym dodatkiem, który ostatecznie ściągną uwagę na mnie, lecz gdybym gadała bzdury to nawet fero nic by tu nie poradziło.

Odkryłam pewną prawidłowość, zauważalna zmiana nastawienia u osób, które znałam przed stosowaniem fero następuje trzeciego dnia. Natomiast ludzie, których spotykam po raz pierwszy przejawiają wzmożone zainteresowanie niemal od pierwszej chwili. Nie stwierdzam, że każdy tak będzie miał po fero, pisze tylko jak ja mam.

Niedługo skończy mi się próbka Pheromaxa, zaczynam już myśleć, co kupić następnie. Nie ma sensu dalej się bawić w próbki skoro wiem, że to działa i kupię po prostu flakon, ale trochę mi zajmie uzbieranie na flakonik Pheromax, myślę o tańszych produktach BTB albo NPA, ale obawiam się, że działanie może być słabsze i przez to ludzie znowu przestaną się ze mną liczyć a tego bym nie zniosła. Poza tym ciężko coś wybrać, gdy na stronie każdy produkt jest „najlepszy na rynku polskim”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności