Skocz do zawartości

damskie feromony w meskich perfumach


kia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich cieplutko,i jako bardziej doswiadczonych prosze o opinie.mam zamiar podarowac mojemu lubemu perfumy z niewielka iloscia pheromaxu np.2ml fero do buteleczki jego ulubionych meskich perfum ,stezenie nie bedzie duze ale moj luby czesto przez 2-3 dni nosi te sama koszulke i tu pytanie;jaka moze byc reakcja kobiet a szczegolnie doroslej corki z ktora mieszka na tak pachnacego mezszczyzne ,czy nie wystapi efekt przedawkowania a jesli tak to jak sie objawi,jesli ktos z was probowal czegos podobnego to prosze o relacje z obserwacji jesli nie to co o tym sadzicie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale jesli jestes pod dzialaniem fero kobiety ktora stoi obok to rowniez wtedy gdy masz je na sobie powinny na Ciebie oddzialywac ,pytanie tylko w jaki sposob ,jak sie bedziesz czul i jak beda odbierac Cie inne osoby -mezszczyzni i kobiety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwazam zakup phx 1 ml dla kobiet i zastosowac go na sobie nie zebym byl jakis teges lecz chcialbym sprawdzic reakcje ludzi kobiecego fero na meskiej skórze

 

stosuje meskie fero juz prawie rok wiem jak dziala dlaczego by nie wypróbowac odmiennego dzialania

a moze ktos juz spróbował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zbieram kase na phx men 14

mysle ze za 2 tyg złoze zamówienie to przy okzji wezme próbke phx 1 albo poprosze o darmowe fero np the edge for woman

strasznie ciekawi mnie reakcja ludzi

wiem ze na mnie feromony dzialają i to z duzą silą mialem kiedys 2-3 przypadków ze bylem zauroczony kobieta a wcale nie byla jakas tam piekna (jeszcze wtedy nie stosowalem fero i nawet nie wiedzialem co to jest ) po jakims czasie czlowiek sie orjetuje ze ona cos miala poprostu zachowanie tej kobiety bylo inne niz powinno byc obserwowala jak ludzie reaguja na nia czy sie wpatrują czy unikają spojrzenia ogladają sie za nią wiem bo czasami mam tak samo

mialem tez przypadek z kolesiem który sprzedawl jakies tanie perfumy tylko co otworzylem drzwi pokazal perfumy zaczal cos pierd....ic a ja odrazu chcialem kupic ten chlam :D i kupilem niewiem po co i naco ale kupilem :D

nigdy nie mialem czegos takigo zeby w b.krótkim czasie zauroczym mnie jakis facet (tez nie wiedzialem wtedy co to fero ) moze typo mial na sobie kobiece feromony niewiem ale czegos takiego nigdy nie poczulem od strony faceta

jest to głupie strasznie głupie ale prawdziwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności