Skocz do zawartości

FEROMONY POZADANIE MILOSC


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich dawno mnie nie bylo na forum

mianowicie nie czujecie sie zle stosujac feromony silniejsze, jak pheromax ktore moze doprowadzic do bardzo silnego uczucia ze strony uzywajacego feromonow , chodzi o to ze osoba ktora nosi np pheromax to niektore kobiety widza cie jako milosc ta jedyna a ty je ranisz poniewaz nie mozesz byc przeciez z kazda a w wiekszosci kobiet sie bardzo podobasz tylko ze po jakims czasie uzywania to juz nie jest atrakcyjnosc fizyczna tylko uczucie duzo glebsze , ja mam sporo feromonow uzywalem wiem jak to jest najlepsze wyniki z pheromax

pisze to bo przeciez wiele z was jak ja uzywa/la fero zeby poprawic atrakcyjnosc swojej osoby

czy nie czujecie ze czasem oszukujecie inne kobiety , nie wiem czemu mi to przyszlo do glowy i napisalem to , z feromonami silnymi mozna przeciez miec prawie kazda kobiete ktora bedzie myslec i myslec o tobie po nocach jak i ty jesli wpadniesz w sidla fero kobiecego fero

 

oczywiscie nie kazde fero dziala tak samo i te ktore dziala na mnie moze nie dziala na innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tylko nie wiem czy to byla zasluga fera z jej strony ale podejrzewam ze tak tylko jak sprawdzic czy osoba uzywala fero i jestesmy w jej sidlach ? z drugiej strony nasuwa sie pytanie jesli ona/jakas kobieta uzywala fero i my sie o tym dowiemy, to czy te uczucie

ktore juz jest w nas i w jakis sposob narasta jest prawdziwe czy to tylko jest zasluga feromonow i nie bylo by tego uczucia bez feromonow/ nie zwrucilbym/bysmy na ta osobe uwagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak , dziwnie sie czuje pheromax + sztuka uwodzenia której wlasnie sie ucze :twisted:

zaczolem sie bawic w ten sposób ,na poczatku z kobietmi które znam długo lub krótko, wiekszosc z nich naprawde sie wemnie zakochaly widac to po ich mowie ciala niektórą są niesmiale inne wrecz przeciwnie potrafia sie wpatrywac głeboko w oczy zabawy włosami poprawienie roznych zeczy itp.

a dlaczego sie zle z tym czuje prawie wszystkie albo maja chlopaka lub są w stalym zwiazku a dlaczego stosowalem sztuke uwodzenie na poznanych wczesniej osobach poniewaz jest na poczatku latwiej

lecz naprawde czasami jak sobie pomysle co ja moglem takiej niewiascie namieszac w glowie to serce peka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności