Skocz do zawartości

czy polecacie BTB


mitesoro

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pierwszy raz na tym forum, od jakiegoś czasu jestem zainteresowana kupnem feromonów

zastanawiam się nad BTB, ale czy to właściwie skutkuje?? czy na to co ma w opisie?? co w ogóle sądziecie o tym produkcie

albo co polecacie jeśli nie to

chodzi mi o uogólnione działenie, takie panaceum, jeśli wogóle coś takiego jest;)

 

z góry dzięki za wszelkie info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dla kazdego cos innego btb moze byc

ciezko jest mi doradzic ,wiele osób zadaje takie pytania

powinni produkowac wszystkie fero w próbkach po np 1 ml wtedy kazdego bylo by stac zeby kupic i wypróbowc

dobrze ze mozna zawsze odeslac zamówiony produkt

 

dobrym wyborem moze byc taz pheromax

fero dla facetów na pocxatek polecane jest npa

moze wlasnie powinnas to fero zamówic dobre i tanie na poczatek idealne wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTB, w moim przypadku, daje niesamowitego "kopa" do podejmowania działań, szczególnie tych związanych z płcią przeciwną.

Jeśli dołączę do tego Pheromax, efekty są naprawdę pozytywne!

NPA stosuję do pracy, aby zapewnić dobre relacje ze współpracownikami...

Na początek zaproponowałbym Tobie właśnie NPA, choć ja od razu poszedłem na "głęboką wodę" - zamawiając PHX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam pytanie co daje lepszego kopa npa czy btb

jeszcze nie stosowalem btb i mam chec kupic lecz jak narazie nie moge sie jakos przekonac do tego fero :roll: npa na paczatku na mnie dzialal z wielką siłą, uzywam tego srodka rok czasu i teraz nie czuje tego ca na poczatku chodzi oczywniscie wylacznie o mnie

nie chodzi mi które fero jest lepsze na płec przeciwną tylko jakie daje lepszego kopa :D

na kobiety tylko i wyłacznie phx takie jest moje zdanie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie stawiam na BTB - w moim przypadku najlepiej sprawdza się aplikacja pod nos. Trzeba uważać z dawkowaniem, jedna aplikacja w zupełności wystarcza. Czuję się po tym, jak po dobrej, mocnej kawie, tylko, że to działanie jest odczuwalne przez dłuższy okres czasu.

BTB i umarłego postawiłoby na nogi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności