Skocz do zawartości

No i stało się!!


Krzyś77

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzisiaj poddałem testowi NPA.

 

Po południu zarzuciłem sobie po 1/2 kropli w okolicy węzłów chłonnych z każdej strony i 0/5 krolli na oba przeguby rąk. Chciałem nie przesadzić bo mówili, że 2 krole to max .

 

Przed zastosowaniem czegoś nowego czułem jak zwykle silne podniecenie i po wtarciu NPA w skórę poczułem lekikie pozytywne zmieszanie ( ale mogła to być sugestia).

 

Udałem się po 5 minutach na autobus do centrum. Stałem na początku samotnie na przystanku. Przechodziła koło mnie babka około 45 lat i nic dziwnego nie zauważyłem w jej spojrzeniu ale czułem takie bardziej "miękkie" i dłuższe spojrzenie (ale to może tylko sugestia). Za chwilę do przystanku podeszła młoda średnio ładna dziewka około 18 lat. Stałem w odległosci 4 metrów od niej (byliśmy tylko sami) patrzyła na rozkłąd jazdy, była zdenerwowana już z daleka po czym ze złością na twarzy poszła na następny przystanek pieszo w tym samym kierunku jazdy, oddalony około 300 m i tam sobie stanęła :( W autobusie nie zauważyłem niczego godnego uwagi... Tak samo w centrum handlowym jak i innych sklepikach gdzie obsługiwały panienki... W drodze powrotnej wchodząc do autobusu i idąc na srodek zauważyłem bezczelne pociągnięcie wzrokiem za mną jednej "20-ki"..... :shock: Po czym patrząc kątem oka widziałem, że ona powtarza to jak nalioczyłem 6 razy cyklicznie. :o Póżniej usiadłęm za nią bo miejsce sie zwolniło to ona była wyrażnie poddenerwowana ale ze 2 razy obejrzała się i skierowane gałki oczu miała wyraznie na mnie :D NIe wiem może to tez zbieg okolicznosci bo ona "strzelała oczkami" po całym autobusie ale na mnie wyrażnie się lampiła i wierciła na fotelu... Była z matką, więc możliwe, że to było przeszkodą do bardzie zaawansowanej obserwacji...W tej chwili jest 2,5 godziny po aplikacji NPA a czuję się strasznie pobudzony intelektualnie i mam chęć do dominacji. Mam uczucie jak by mózd miał mi zaraz "eksplodować" i chyba zaraz gdzies dalej idę na miasto bo nie wysiedzę... Muszę się jeszcze nauczyć stosować FERO i fajnie jak byscie mi w tym pomogli. Próbka Chikary którą dostałem hmm... CZy zarzucic ją zgodnie z instrukcją czy zmieszać z NPA jeżeli tak to w jakich proporcjach??? Pozdarwiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z instrukcją! Proste!

Zmieszać? Czemu nie! Byłoby to nawet lepsze rozwiązanie, ale nie myśl o zmieszaniu składników dosłownie, tylko o stosowaniu ich razem.

Potestuj, np. zastosuj kroplę NPA oraz 1/3 opakowania CHK- to zależy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe chodziło mi o zmieszanie dosłownie tylko zastosowanie razem Chikary i NPA. Sorry żle się wyraziłem na poczatku. No cóż... Trzeba będzie ruszyć tyłek "połączyc siły" specyfików i udać sie na jakieś prywatne konwersacje z NIemieckiego lub Angielskiego :lol: z miłą studentką około 20-ki 8), na których nie koniecznie musimy "rozmawiać o gramatyce" :D Dzięki za poradę i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności