Skocz do zawartości

A co dla mnie?


goodbye666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Mam dużo potrzeb, a będzie to dość skomplikowane, bo jestem osobą biseksualną ;>

Zacznę od tego jak wyglądają moje kontakty z ludźmi. Większość odczuwa przede mną ogromny respekt. Fajnie bo jeszcze nigdy nie zostałam zwyzywana, wyśmiana, ani nawet popchnięta, ale ma to też swoje złe strony ;/ Ludzie się mnie po prostu boją! Nie chcę mnie dotykać jakoś tak zwyczajnie po koleżeńsku... Dobija mnie to kiedy wszyscy w okół bawią się, łaskoczą itd, a do mnie trzymają dystans ;/ Też chciałabym być podrywana przez facetów, tak to czuję się jak ...kupa ;/ :P

Mam wrażenie, że wszyscy się mnie krępują, boją się, że zostaną wyśmiani itd. A to głupota jakich mało, bo jestem bardzo tolerancyjna i każdemu próbuję to dać do zrozumienia, a mimo to ludzi po prostu coś blokuje..

Z kobietami moje stosunki już są znacznie lepsze, bo oprócz obdażaniem mnie szacunku, również podziwiają mnie, niekiedy biorą mnie za swój autorytet i czują się przy mnie bezpieczne. Ale i tak te relacje nie są na tyle imtymne na ile bym chciała..

A chciałabym, żeby ludzie potrafili się przy mnie wyluzować i otworzyć się przede mną, no i przestali bać się flirtów!

Ale jest też inna sprawa, bardziej priorytetowa. Podoba mi się homosekusalna dziewczyna i zupełnie nie mam pomysłu, którymi feromonami mam na nią spróbować zadziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dla Ciebie?

Moim zdaniem, dla polepszenia relacji z facetami, odpowiednie byłyby feromony stricte socjalne. Tutaj poleciłbym NPA (oczywiście w kobiecym wydaniu).

NPA zwiększy Twoją pewność siebie. Po użyciu staniesz się osobą bardziej przebojową i towarzyską. NPA pozwoli Ci zrobić dobre wrażenie na otoczeniu, a jednocześnie dobrze się bawić.

Odnosząc się do drugiej kwestii, obawiam się, iż NPA w tym przypadku niekoniecznie się sprawdzi, ze względu na delikatnie inny charakter działania.

W tej sytuacji byłbym skłonny polecić Tobie Pheromax, który mógłby zostać śmiało połączony z wcześniej wspomnianym NPA. O działaniu PHX wiele zostało na forum napisane, skorzystaj z wyszukiwarki i przemyśl, czy mogłoby to być rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli z jakichkolwiek względów stwierdzisz, że to na Ciebie nie podziała, może warto zainteresować się BTB dla kobiet? Działanie w sumie podobne, bardzo mocno pobudzające. Również doskonały produkt do łączenia z NPA.

W razie pytań - zapraszam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fermony z tego co czytam działają tak, że płeć przeciwną przyciągają, a osoby tej samej płci czują duży respekt do ciebie. I to dla mnie jako osoby biseksualnej jest trochę niekorzystne, tym bardziej, że ja już sama wytwarzam naturalne fermonony takie, że "strach się bać" :D

Ale uważasz, że połączenie dwóch różnych fermononów np.: NPA i PHX powinno zadziałać na obie płcie? Już pomijając jakieś wielkie pobudzenie seksualne, tylko tak po prostu, żeby się dobrze czuły w moim towarzystwie? :)

Zastanawiam się nad kupnem NPA i próbki PHX (a właśnie to PHX dla kobiet, czy dla mężczyzn?), co o tym myślisz? Wystarczy taka próbka na wszelakie kombinacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Twoim przypadku najbardziej potrzebne są feromony czysto socjalne, aby właśnie osoby w Twoim towarzystwie dobrze się czuły. Sprawdzi się tutaj doskonale wspomniany właśnie NPA. Jestem przekonany, że zadziała tak na kobiety, jak i na facetów.

Na sam początek radziłbym Tobie wypróbowanie czystego NPA, bez mieszania z PHX-em. Wypadałoby oswoić się z tym produktem, poznać go dobrze i dopiero wtedy próbować tzw. "mixów". Wszystko należy skrupulatnie testować. Ważna jest też Twoja postawa: najlepiej by było, gdybyś w ogóle nie myślała o tym, że masz na sobie feromony.

Zakładam, że do zamówienia dostaniesz jako bonus próbki innych fero, Perception lub The Edge - z nimi też będzie można przyszłościowo przeprowadzić testy.

Uzasadniając, NPA będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Myślę, że zamawiając próbkę PHX również dokonasz słusznej decyzji.

Jakby co - służę wszelką pomocą! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem po zastosowaniu NPA ludzie będą bardziej otwarci i wyluzowani, czyli bardziej takie przyjacielskie relacje powinny nastąpić, tak?

A żeby we mnie w końcu zauważli osobę seksualną, to co powinnam zostosować?

Dodam, że z tą dziewczyną homo jestem w dość dobrych przyjacielskich stosunkach, teraz chciałabym, żeby to wszystko poszło troszkę w innym kierunku... ;>

Czyli chciałabym wzbudzić pożądanie u jednej konkretnej osoby, a u reszty przyjaźń, może nawet zauroczenie :P

Aha, no i nie powiem moje własne samopoczucie też mnie interesuje przebojowości i pewności siebie nigdy za wiele ;P

A z drugiej strony ja jakoś bardzo nieśmiała nie jestem, więc boję się żebym po zastosowaniu nieodpwiednich fero, nie była odbierana jako jakaś zupełnie agresywna laska ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak rozumiem po zastosowaniu NPA ludzie będą bardziej otwarci i wyluzowani, czyli bardziej takie przyjacielskie relacje powinny nastąpić, tak?

2. A żeby we mnie w końcu zauważli osobę seksualną, to co powinnam zostosować?

3. Dodam, że z tą dziewczyną homo jestem w dość dobrych przyjacielskich stosunkach, teraz chciałabym, żeby to wszystko poszło troszkę w innym kierunku... ;>

4. Czyli chciałabym wzbudzić pożądanie u jednej konkretnej osoby, a u reszty przyjaźń, może nawet zauroczenie :P

5. Aha, no i nie powiem moje własne samopoczucie też mnie interesuje przebojowości i pewności siebie nigdy za wiele ;P

6. A z drugiej strony ja jakoś bardzo nieśmiała nie jestem, więc boję się żebym po zastosowaniu nieodpwiednich fero, nie była odbierana jako jakaś zupełnie agresywna laska ;D

 

Pozwoliłem sobie podzielić trochę Twoją wypowiedź, aby jaśniejsze były odpowiedzi, nie miej mi tego za złe.

1. Dokładnie tak, NPA wzbudza przyjacielskie relacje. Ludzie stają się bardziej otwarci, rozmowni, nawiązują się interesujące dyskusje.

2. Chcąc wkroczyć w podłoże seksualne, pomocny okaże się Pheromax. To on właśnie stworzy z Ciebie, przepraszam za określenie, seksbombę, obiekt zainteresowania nie jednej osoby.

3. J.w. - PHX powinien w tym pomóc.

4. W sytuacjach, gdy będziesz zarówno w towarzystwie tej osoby, jak i w towarzystwie innych osób, warto spróbować połączenia PHX z NPA.

5. Przebojowość i pewność siebie w dużym stopniu zapewni Ci NPA, ale PHX też nie jest obojętny w tym aspekcie.

6. Wszystko zależy od dawkowania. Zacznij od minimalnych aplikacji, przyzwyczaj się do "nowego stanu". Przesadzając z ilością feromonów faktycznie możemy wzbudzić nie najlepsze reakcje w otoczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w porządku, dziel moje wypowiedzi, jeśli Ci tak wygodnie :P

 

Czytam cały dzień to forum i mam okropny mętlik w głowie!

PHX chciałabym wyprobować na pewno. Tylko teraz nie wiem, czy sama probka wystarczy na eksperymenty, czy od razu kupować cały flakon. Obliczyłam z proporcji :D, że próbka starczy na jakieś 20 aplikacji, czy to wystarczająca ilość, aby wyczuć, kiedy i jak na mnie działa?

Nie ukrywam, że NPA i próbka PHX byłaby dla mnie idealnym rozwiązaniem ze względu finansowych ;P Niecałe 200zł za prawie dwa produkty wydałabym bez większego żalu...

Ale coś nie jestem przekonana do tego NPA...

Czytałam o BTB, że obie płcie pozytywnie na niego reagują, mniej śmierdzi i istnieje mniejsze ryzyko odstraszenia ludzi przez osoby dominujące bez sztucznych fero niż w przypadku NPA.. W dodatku po NPA "silne" osobowości mogą same się czuć zdenerwowane..

Naprawdę tak jest, czy to tylko kwestia odpowiedniego dawkowania?

 

Aha, jeszcze mam takie pytanie odnośnie zapachów tych fero. Załóżmy, że jestem wyczulona i będzie mi się wydawało, że śmierdzę. Czy jeżeli zamaskuję ten zapach perfumami i stwierdzę, że jest ok, mogę być pewna, że inne osoby również nie poczują ode mnie smrodu? Czy to jest tak, że zawsze się znajdzie jakaś osoba, dla której będę brzydko pachnieć? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czytam cały dzień to forum i mam okropny mętlik w głowie!

PHX chciałabym wyprobować na pewno. Tylko teraz nie wiem, czy sama probka wystarczy na eksperymenty, czy od razu kupować cały flakon. Obliczyłam z proporcji :D, że próbka starczy na jakieś 20 aplikacji, czy to wystarczająca ilość, aby wyczuć, kiedy i jak na mnie działa?

Nie ukrywam, że NPA i próbka PHX byłaby dla mnie idealnym rozwiązaniem ze względu finansowych ;P Niecałe 200zł za prawie dwa produkty wydałabym bez większego żalu...

2. Ale coś nie jestem przekonana do tego NPA...

Czytałam o BTB, że obie płcie pozytywnie na niego reagują, mniej śmierdzi i istnieje mniejsze ryzyko odstraszenia ludzi przez osoby dominujące bez sztucznych fero niż w przypadku NPA.. W dodatku po NPA "silne" osobowości mogą same się czuć zdenerwowane..

Naprawdę tak jest, czy to tylko kwestia odpowiedniego dawkowania?

3. Aha, jeszcze mam takie pytanie odnośnie zapachów tych fero. Załóżmy, że jestem wyczulona i będzie mi się wydawało, że śmierdzę. Czy jeżeli zamaskuję ten zapach perfumami i stwierdzę, że jest ok, mogę być pewna, że inne osoby również nie poczują ode mnie smrodu? Czy to jest tak, że zawsze się znajdzie jakaś osoba, dla której będę brzydko pachnieć? :P

 

1. Zakładając, że będziesz dokonywała jednej aplikacji PHX dziennie, ewentualnie spróbujesz mixu z innymi feromonami, próbka wystarczy na dobre 2 tygodnie. Myślę, że przez ten czas zorientujesz się już, czy PHX na Ciebie działa oraz będziesz wiedziała, czego można się spodziewać.

2. Co do NPA - ja traktuję ten produkt czysto socjalnie i przyznam, że w moim przypadku się sprawdza. BTB wywołuje u mnie ogromne pobudzenie, zdolność koncentracji, wzmaga umiejętność słuchania drugiej osoby, ale również wyzwala swobodę wypowiadania się.

Zauważyłem, że po BTB zostaję odebrany nieco "nieswojo" - prawdopodobnie przez to pobudzenie. NPA natomiast nie zmienia mnie w widoczny sposób, a działa w ukryciu - przynosząc pozytywne reakcje.

3. Wiele osób na tym forum porusza drażliwy temat zapach PHX - niezbyt przyjemnego zapachu. Z własnych doświadczeń - nic nie odczuwam, poza początkową wonią alkoholu. Podobnie jest z NPA i BTB. Może nie mam tak wrażliwego zmysłu zapachu? Nie zdarzyło mi się jednak, aby ktoś zwrócił mi uwagę, że "coś śmierdzi"... Nie mogę jednak zagwarantować Tobie, że nie znajdzie się nikt, to żadnego zapachu nie wyczuje - zawsze jest jakieś ryzyko. Stosując dobre perfumy można mieć jednak większą pewność sukcesu. Teraz, w jesienno-zimowej porze, stosuje się na ogół cięższe zapachy - zdecydowanie mocniejsze. Myślę, że każdy zapach z tej linii zagwarantuje Tobie "spokój duszy"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam flakon NPA i próbkę PHX :)

Zobaczymy, co z tego będzie mam nadzieje, że paczka dojdzie do piątku bo mam w ten weekend dwie imprezy, czyli świetną okazję do testów :) Rezultaty pewnie wkrótce opisze tu na forum, a Tobie ślicznie dziękuję za nieocenioną pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłam flakon NPA i próbkę PHX :)

Zobaczymy, co z tego będzie mam nadzieje, że paczka dojdzie do piątku bo mam w ten weekend dwie imprezy, czyli świetną okazję do testów :) Rezultaty pewnie wkrótce opisze tu na forum, a Tobie ślicznie dziękuję za nieocenioną pomoc :)

 

Jeśli przesyłka kurierska, najpóźniej w środę ją otrzymasz.

W przypadku poczty - może to być czwartek.

Pozostaje więc czekać na wyczerpującą relację z Twojej strony.

Dziękować nie masz za co - od tego jest to forum, aby sobie nawzajem pomagać! :)

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam dzisiaj odebrać paczkę. Pani najpierw nie rozumiała po co przyszłam. Zachowywała się, jakby pierwszy raz miała styczność z taką przesyłką, a później trochę kręciła nosem, że nie mam ukończonych 18lat :P Poczta polska jak zwykle swoje.. ZA to muszę przyznać, że FEROMONY to bardzo profesjonalna firma, jak na razie chyba pierwszy raz zostałam tak obsłużona przez internetowych sprzedawców ;) Widać, że zależy im na klientach ;)

Na razie tylko powąchałam swoje feromonki, pierwszą próbę zrobię dopiero dziś wieczorem. NPA śmierdzi jak orzechówka :D Przede wszystkim alkoholem, chociaż czuję przebijającą się nutę potu ;P PHX pachnie dużo lepiej, ale niestety ten pojemnik jest tak fatalny, że przy otwieraniu wylałam 1/4 próbki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności