Skocz do zawartości

Klika pytań nowicjusza ;)


maq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję jakiś feromonów których będę używał zarówno w szkole jak i na imprezach ;)

 

Oczywiście chodzi bardziej o kontakt z koleżankami a nie z Panią profesor przy odpowiedzi. Chociaż może i coś takiego się znajdzie? ;D

Muszę także wspomnieć, iż mam kilku homoseksualnych znajomych i nie chciałbym stać się ich obiektem zainteresowań ;D

 

Są jakieś bezzapachowe? używam mocnych perfum ale nie chcę odstraszać mieszanką jaka powstanie,

Najlepiej jakiś tester bo szkoda mi trochę kasy na coś co może nie działać.

 

Proszę o link do zaufanego sklepu który nie sprzedaje jakiegoś bublu.

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zaproponowałbym NPA. Specjalnego zapachu nie wyczuwam, na facetów "wabiącego" zadziałania być nie powinno, a pozwoli Ci otworzyć się do ludzi, przez co wzbudzić sympatię i zainteresowanie u kobiet.

Sklep: oczywiście feromony.pl [http]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax zamówiłem xD

 

Jak zwykle zadaje pytanie i nie czekam na odpowiedź ;)

 

 

 

Rozumiem, że feromon pozwoli się bardziej otworzyć dziewczynie która jest mną zainteresowana? ;)

 

 

Perfumami można psikać na feromon czy gdzieś obok?

Hugo energise (takie czerwone/różowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheromax zamówiłem xD

 

Jak zwykle zadaje pytanie i nie czekam na odpowiedź ;)

 

 

 

Rozumiem, że feromon pozwoli się bardziej otworzyć dziewczynie która jest mną zainteresowana? ;)

 

 

Perfumami można psikać na feromon czy gdzieś obok?

Hugo energise (takie czerwone/różowe)

 

Wybór trafny, nawet bardzo. Gratuluję odwagi przy pierwszym zakupie! :)

Oczywiście, feromony pozwolą otworzyć się kobietom Tobą zainteresowanym, pod warunkiem, że i Ty wykażesz się inicjatywą. Do Ciebie musi należeć ten "pierwszy krok". Bez własnych działań feromony nic nie zdziałają. Czasami wystarczy tylko szczery uśmiech, kilka miłych słów...

W jednym z ostatnich postów napisałem chyba, w jaki sposób ja aplikuję feromony. Poszukaj wśród moich wypowiedzi.

Praktycznie nigdy nie stosuję zapachu w miejsce, gdzie zaaplikowałem feromony. Najczęściej zapach ląduje na szyi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem paczkę;)

 

Bardzo dziękuję za gratisy i przepraszam za wszystkie pomyłki przy moim zamówieniu ;D

 

Profesjonaliści ! ;]

 

 

 

 

 

Troszkę Pheromax'u... tak na umoczenie palca i później zaraz przed wejściem na bans

chusteczka the edge ;) Co Wy na to?;>

 

The edge można posmarować ręce i w ogóle wszystko? bo z tą chusteczką to bym się cały kilka razy wytarł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności