Skocz do zawartości

Pheromax- pomocy;)


Monika

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie;) mam do Was pytanie;) ostatnio zamówiłam Pheromax stosuje jedno psiknięcie i mieszam z 3 psiknieciami perfum, używałam tego feromonu na uczelni, w klubie, ze znajomymi, w relacjach bezpośrednich jednak... niestety naprawde chciałam coś zauważyc, ale naprawde NIC nie dostrzeglam... zastanawiam się czy zle je stosuje? wiem,że feromony to nie wszystko, ale skoro nie zauwazam żadnych zmian to zaczynam myslec ze cos jest nie tak, moze zle je stosuje? prosze Was o porade;) Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo koncentrujesz się na tym, żeby dostrzec efekty.Nie licz na palcach facetów którzy się za Tobą obejrzeli.Nie pytaj koleżanek jak pachniesz.

 

A jakie masz samopoczucie po feromonach?Ja mam świetne.Czuje sie jak spirytus a nie jak likier blue curacao, który jest efektowny przez dodatki sztucznych barwników.Nie zastanawiam się czy może ktoś pomyśli że śmierdze jak szatnia.

 

Zapomnij że masz feromony na sobie i baw się.Przykryj pheromax perfumami które same w sobie działają na facetów.Wszystkie ciepłe i seksowne zapachy z wanilią i piżmem w składzie np.Dior Hypnotic Poison

albo Givenchy Organza Indecense.Mnie bez feromonów cągnie to takich zapachów:) innych facetów zresztą też....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź, a perfumy sprawdze;) bo chyba najważniejsze zebym ja sie w nich dobrze czuła;) co do mojego samopoczucia po feromonach to sama nie wiem ostatnio bylam troche poddenerwowana ale nie wiem czy to feromony czy cos innego;) możesz mi napisac czy dawka jaka stosuje jest dobra? bo moze jest zbyt mala albo zbyt duza? mam tez the edge moze polaczyc to z pheromaxem?

pytam się o dawke ponieważ wszedzie czytam o dawkowaniu w kroplach a to jest w sprayu a watpie aby jedno psikniecie bylo kropla, to na pewno wiecej moze zbyt duzo tego uzywam? pozdrawiam cie serdecznie i jesli mozesz to odpisz Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawka to chyba sprawa idywidualna.Ja zawsze stosuje w ciagu kilku jedno zdecydowane piknięcie tzn. wciskam zdecydowanych ruchem do konca.Lepiej nie przesadzać.Najlepiej jak napisze jakaś kobieta jakie dawki pheromax stosuje.

Chyba lepiej ustalić własciwą dawke dla siebie a potem mieszać z Edge.

Z perfumami tez potestuj ... wiem, że niektóre zapachy i ilość źle dziaja na facetów.W takiej sytuacji efekt feromonów jest niszczony przez perfumy.

W moich przypadku jak kobieta mocno pachnie takim mydlano -kwiatowym zapachem, to uciekam gdzie pieprz rośnie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz. na mnie 1 pelne psikniece phx 14 ml jest zbyt duze dlatego przelewam fero do malego flakoniku po próbce 2 ml wtedy dawkowanie jest idealne dla moiej osoby

spróbuj troche zmniejszyc dawke moze wtedy zobaczysz efekty

i niemysl o tym ze masz na sobie fero zachowuj sie tak jak zawsze a efekty na pewno zobaczysz

naucz sie stosowac phx odkryj moc tych feromonów i potem mozesz zaczac mieszac fero np . the edge+phx 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności