Skocz do zawartości

Historia!


RAfi

Rekomendowane odpowiedzi

Wietam wszystkich. Chciałemy po krótce wyjaśnić w jakiej jestem sytuacji. Wiec zaczne... Z moją przyjaciółką znamy sie juz od dawna, czesto sie spotykamy i spedzamy razem czas. Nie ukrywam ze bardzo mi sie ona podoba. Jednak traktuje mnie tylko jako swojego przyjaciela.

Gdy rozmawialiśmy, zapytalem ja czy jestem w jej typie i czy byla by zainteresowana chodzeniem ze mna, odpowiedziala...

>Masz wspanialy charakter bardzo Cie lubie, wiec chyba jestes...

Ale co do drugiej kwesti usluszalem odpowiedz że ,,Nie'' jednak prosila zeby zostalo tak jak było bo chce sie ze mna dalej spotykac.

Nie moge jej zrozumiec, skoro mowi ze sie jej podobam czemu powiedziala ,,Nie''. dodam że kiedyś bylismy bardzo blisko jednak teraz uważa mnie tylko jako swojego przyjaciela. Czy dzieki Feromonom

RM lub Chikarze mogla by postrzegać mnie tak jak kiedyś i znowu poczuć cos do mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak bardzo Cię lubi, to myślę, że feromony mogą ci pomóc, ale nie oczekuj zbyt wiele. Mogą pomóc, ale nie zrobią wszytskiego za Ciebie. A jeśli chodzi o feromony to ja bym polecał Pheromax 2 ml, ale myśle że Chikara oraz RM też mogą dużo zdziałać. Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, na początek może Pheromax 2ml, bo jest prawie najtańszy, a Ty- RAFi- nie jesteś przekonany do działania feromonów, więc chyba nie chciałbyś ryzykować ponad 200 złotych na Chikarę czy duży Pheromax.

Polecałbym Pheromax 2ml stosowane razem z RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi, pisze z punktu widzenia kobiety: ona faktycznie ci powiedziala, ze masz wspanialy charakter, jednak wcale nie powiedziala, ze jej sie podobasz.. Przepraszam za te slowa, ale byc moze po prostu lubi z toba przebywac, rozmawaiac, macie duzo wspolnych tematow.. A moze jeszcze inna sprawa, moze nie czuje tej chemii. jesli tak, to feromony jak najabrdziej dadza rade. Jestem za tym samym co chlopaki - Pheromax.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co napisałem wcześniej...

Byłem z nią wczoraj u jej koleżanki. W pewnym momencie zrobilo sie miło

i jej koleżanka wpadla na pomysł zeby zrobić kilka zdjeć. Dodam że tego dnia, przed wyjściem użylem Chikary. Wiec gdy jej przyjacióła robiła nam fotki zauważylem, że moja sympatia dążyła do bliskiego kontaktu ze mną

przytulała sie itp. Może jednak coś z tego bedzie. Mysle że feromony zaczynaja robić swoje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności