Skocz do zawartości

Tak juz jest :)


Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie jest pedałem to tak juz jest, bo życie nie przywidzialo zadnych mozliwosci dla nich. A to ze otwor w d@pie to sluzy tylko i wylacznie do sr@nia. Wiec musisz sie przekwalifikowac :) I wtedy radze Pheromax lub Npa laski leca na to
Prosze wybaczyc za nacisniecie przycisku nowy temat zamiast odpowiedz. Pomylilem sie, probowalem pomoc koledze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do koscioła dziewczynko chodzisz??? pe**ły są od diabla. Osobiscie nie rozumiem skat cos takiego moglo sie pojawic. Ale temat jest inny wiec tu sie mowi o feromonach. Dla tego radze mu zmienic orietacie i proponuje Pheromax lub npa, mysle ze sa najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzę do kościoła i jestem wierząca, ale studiuję też psychologie i nie nauczono mnie gardzić ludzmi... niezależnie od orientacji, statusu spolecznego, wygladu itd itp. a skoro powolujesz sie na kościół to z tego co wiem bedziesz odpowiadał za SWOJE grzechy a nie za czyjaś orientacje seksualna mimo wszystko pozdrawiam Cie serdecznie i jestem przekonana,że kiedyś zrozumiesz moje stanowisko Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności