Skocz do zawartości

Chikara chyba nie dzała (relacje)


Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłem Chikare w 1 dzien umowilem sie z dziewczyna przez internet. Psiknalem sie raz, poszlismy do baru, zaznaczam bar dla niepalacych. i nic nie zauwarzylem. Tylko ze troche duzo gadala, ale nie znam tej osoby wiec moze tak ma.

 

Nastepnego dnia umowilem sie z inna tak samo do baru, jeden psik, tez nic nie zauwarzylem, nie tulila sie, nie dotykala, nic.

 

Trzeciego dnia umowilem sie z nastepna, tez do baru tym razem 2 psiki, w pewnym momencie zauwarzylem tak jakby sie odsuwala ode mnie, pomyslalem ze przesadzilem. Za pare godzin poszlismy do niej do domu juz sie nie odsuwala, ale zabrala moja reka kiedy wlozylem jej do majtek, co prawda zabrala po paru minutach :) ale seksu widocznie nie chciala.

 

Nastepnego dnia moja byla zaprosila mnie na domowke gdzie bylo pare dziewczyn i chlopakow, psiknalem sie 2 razy, i nic specjalnego nie zauwarzylem nawet wtedy kiedy poszlismy z nia spac wcale nie miala ochoty na sex musialem czekac do rana ale rano to bylo raczej na sile z jej strony bo nie zauwarzylem by chciała.

 

Tak ze niewiem czemu tak jest, myslalem ze to sprawdzony dobry produkt a tu lipa. Moze robie cos nie tak to doradzcie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony Chickara szanowny Panie to są społeczne feromony....

Jak Pan chce wkładać kończyny górne do dowolnej części garderoby kobiety to proponuję Pheromax, dwie próbki na spróbowanie. Lub NPA.

Ostatnio dodano jeszcze Edge z intrygującym zapachem.

To są feromony do celów stricte seksualnych.

 

Chickara to jak Pan chce żeby z Panem gadały do "końca świata",dla tzw.romantyków co to najwyżej ręką sięgają do swoich majtek.

Po Chicakarze jest Pan osobą godną zaufania,przyjacielem, ba! nawet spowiednikiem!

A któraż dama rozbiłaby tą unikalną duchową percepcję męskości o doznania od Pańskiej powłoki cielesnej złożonego z wody i materii żywej........

Prawda?

 

z poważaniem:

 

dr n.med Tadeusz Przestasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności