Skocz do zawartości

Przeczytajcie to... PHX-man dziwne zachowania mojej laski


Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem od swojej dziewczyny stosowalem jedno psikniecie Pheromax. Mamy dosyc napiete stosunki przez to ze niedawno mielismy przerwe i nie ufalismy sobie w zasadzie teraz tez nie ufamy :) hehe ale do rzeczy

 

Skoro mamy takie stosunki, to z seksem jest tez gorzej, nie rzuca sie na mnie jak kiedys pare lat temu, a dzis po prostu bylem w szoku ledwie co weszlismy do niej do pokoju troche gadalismy to ona zaczela mnie dotykac i piescic i wywachiwac jak jakis krolik. Zaznacze ze wypilismy jeszcze po dwie lampki szampana (bo chce tu byc bardzo objektywny)Niemoglem, myslalem ze sie usmieje bo wachala dokladnie ten nadgarstek ktory bardziej smierdzal PHX i szyje i to jeszcze zaczela go lizac a pozniej szyje. Panowie szczeka mi opadla, po seksie byla jakas taka pobudzona i czerwona na twarzy kiedys tez byla taka ale dawno.

 

Pozniej poszlismy na kuchnie i zapalilismy trawe (tez zaznaczam), troche weszlo, i znowu na gore sie bzykac bylo nam bardzo przyjemnie, ona i ja odlot normalnie.

 

A terat troche smutniejsza historia. Wiec po tym namietnym seksie trzeciego razu juz nie chciala i nie odpowiadala na moje podloty, nie moglem wytrzymac bo mi sie strasznie chcialo i postaralem sie by jednak mnie zadowolila reka pozniej mozesie troche podniecila i znowu doprawadzilem ja. Pozniej musiala juz sie zberac do pracy, zaczela biegac po chacie malowac sie i u bierac.

 

Ja siedzalem na kanapie czytalem jakiegos glupiego esa niewiadomo skat i od kogo (ale nie mozna po nim stwierdzic ze od jakiejs laski nic). No to ona jak zobaczyla i zaczela sie denerwowac jak nigdy ze niby kto to do mnie pisze. I robi mi awanture i taka jakas bardzo nerwowa i trudno ja bylo uspokoic, a wiem ze teraz bardzo sie stara bo chce by unas sie wszystko ukladalo, i tak jak by nie mogla przestac i zaczela uzywac brzydkie slowa (ze tak powiem) Tez szczeka mi opadla panowie i panie> Od tego ze tak nagle sie wkor....ła i to tak bardzo.

 

 

Wiec co myslicie na ten temat. Skoro zadzalal PHX na poczatku (sex itd) i na koncu ze ja zdenerwowal, to jak mozna to wytlumaczyc Przedawkowanie???!!! Jesli tak jak to mozliwe bo na poczatku sami wiece jak to bylo a pozniej lipa. Chyba ze odwrotnie, na pocztku byl na mnie a pozniej sie wywietrzył. Psikałem sie o 15, bzykalismy sie o 16.45, drugi raz sex za 45 min i zaczela sie klocic o godz. 19.30. 4 i pol godz. minelo. Pozniej przed rozstaniem o 20.15 prosila o wybaczenie co prawda, ale to zawsze tak jak juz ide do domu staje sie mieksza. Przypominam to bylo jedno psikniecie. Co myslicie??? Za malo czy bylo za duzo, czy w ogole nie o to chodzi.

 

 

Sorki ze tak dużo. Ale chcialem sie podzielic wrazeniami a pozatym troche jeszcze czuje ta trawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że to całe zdenorwowanie wywołane było uczuciami jakie ona do ciebie czuje.

Kobiety nie tylko reagują na chemie, ale mają też uczucia, na dodatek ten esemes też mógł wywołać w jej głowie burzę.

Samo fero pewnie to tylko spotęgowało, najprawdopodobniej ty też po ziole zachowywałeś się nieco inaczej co jest dodatkowym bodźcem...

 

 

ps. powodzenia w testach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Stary temat. Na forum bylo o tym wiele razy. Dziewczyna jest napalona na poczatku a pozniej wkurw.. Ewidentnie przedawkowanie. Ale byc moze to efekt mieszkanki fero+jej hormonow, ktore nie da sie ukryc, zmieniaja sie przed i po...

Trzeba ten temat doglebniej zbadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziewczyna przespała sie z Toba troszke wbrew sobie (wasze napięte stosunki), uległa bardziej pod wpływem hormonów pobudzonych feromonami.

 

Kiedy juz było "po" doszły do głosu prawdziwsze uczucia (brak zaufania, sms) i dziewczyna zareagowała złością 9także na sama sieie, za to że uległa).

 

 

 

Ale to tylko takie moje niedzielne spekulacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności