Skocz do zawartości

Feromony dla ocieplenia uczuć w zwiąku


girl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. To mój pierwszy post na ferum więc witam wszystkich :)

Ponieważ postanowiłam zacząć zabawę z feromonami bardzo chciałam prosić was o radę.

Otóż... Mam chłopaka, którego kocham, z pożądaniem nie mamy problemów jednak bardziej martwi mnie sfera uczucia. Chciałabym zakupić feromony żeby troszkę pomogły mi w tym aby on zaczął szaleć na moim punkcie, bo wydaje mi się że coraz mniej go kręcę.

I tu pojawia się moje pytanie. Czy do takich celów lepiej zakupić PHX czy RM?? A może polecicie mi coś innego?

Błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
To na serio cos daje? Bo myślałam o tym spray'u, ale nie byłam pewna czy zadziała. Naprawdę widzisz jakąś różnice pomiedzy atmosfera "bez spryskania" a "po spryskaniu"?

 

 

Cassi daj spokój :) Mirabella, Monika Migotka, Romanuss ( i inne obecne i przyszłe pseudonimy), to tak naprawde ta sama osoba. Można się domyślić, że pewnie konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslalam ze to forum jest bezstronne...ale jezeli pada tu slowo "konkurencja", tylko dlatego, ze ktos podal linka innej strony niz feromony.pl, to jest to forum firmowe z firmowymi pracownikami, jak dla mnie nie ma innej opcji

ps. tak tak ja tez pewnie z "konkurencji"

ps2. nie twierdze ze to nie jest ta sama osoba i ze nie reklamuje swojej strony, ale czy to jest zabronione na tym forum? bo z tego co widze bardzo niemile widziane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam adhd, ale nie jestem pracownikiem tej firmy - po prostu denerwują mnie bardzo posty-kryptoreklamy. Jestem jeszcze na kilku forach ( związane z pracą i hobby) i niestety tego typu posty to codzienność :?

Zauważ, że:

 

1. Posty tych osób są bardzo podobne do siebie.

2. Zauważ, że większość z tych postów to slogany reklamowe.

3. Zachwalają tylko kilka swoich produktów - te z feromony.pl są fee...

4. A poza tym podają linki do swoich shop-ów.

 

Specjalnie dla Ciebie zebrałem ich posty przeczytaj sobie :

 

Mirabella:

„zareczam że to samo działa w drugą stronę, odkąd stosuję Love&desire istne nie mogę opędzić się od mężczyzn, pracuję w dużej korporacji i nigdy wcześniej nie miałam takiego "oblężenia" ”

 

„ja przetestowałam na moim chłopaku Love & Desire dla kobiet i muszę przyznać że to zadziałało, sam zresztą później przyznał mi, że pierwszy raz spotkał tak pięknie pachnącą kobietę )”

 

„oczywiście, że daje gorąco Ci polecam, są dość tanie i co najważniejsze wydajne nie musisz co wieczór pryskać, ja robie to 2 razy w tygodniu http://www.intymnosc.pl/feromony-dla-niej/mgielka-do-poscieli-z-feromonami&osCsid=077de03cd6684a546f9aa932dae7ff27”

 

„a ja od czasu do czasu pościel spryskuję mgiełką do pościeli z feromonami Love & Desire i to dopiero ożywia nasz związek ”

 

„Pheromone Essence dla niej i dla niego”

 

„a ja mogę polecić CHAKRE mhm uwielbiam gdy mój misio nimi pachnie ”

 

Monika-migotka:

„a co z feromonami które sprzedaje http://feromarket.com/? Są tak słabe że nie ma ich w ankiecie?”

 

a na to Mirabella:

„a ja się zaopatruję właśnie w tym sklepie, więc dla mnie są ok.”

 

„ja poznałam mojego faceta podczas stosowania Pheromone Essence dla niej więc wszystkim uwodzicielkom polecam ”

 

Monika-migotka:

 

„ja poznałam mojego faceta podczas stosowania Pheromone Essence dla niej więc wszystkim uwodzicielkom polecam ”

 

„a ja od 3 dni stosuję Love & Desire dla niej i jestem pozytywnie zaskoczona efektem ”

 

„a co sądzicie o feromonach Chakra, mój kolega stosuje i twierdzi że są skuteczne...”

 

Romanuss:

 

„dla mnie też pheromax to zapach alkoholu, musiałem go odstawić bo moja dziewczyna wciąż miała pretensje że piję :/ heh ale nie żałowałem bo i efektów było mało „

 

„ja z feromonami mam styczność już od pół roku i nie czuję uzależnienia, może tylko pewnego rodzaju uwielbienie dla zapachu (love&desire)”

 

 

” „Pheromax też niby miał być skuteczny a jak na razie efektów zero ”

u mnie to samo, spróbuj chakry może u Ciebie też zadziałają tak jak u mnie”

 

„ja bym bardziej w twoi wieku proponował love&desire połączenie feromonów z perfumami byłoby odpowiednie”

 

„a ja miałem taką sytuację, że się na mnie rzuciła, oczywiście początkowo było tak jak mówiłeś - miłe rozmowy, zdawkowo wymienione spojrzenia, aż pewnego dnia w windzie sie na mnie rzuciła nie wiem czy to tylko wyjątkowa dziewczyna, czy gdy naprawdę coś zaskoczy to ta 2 strona po prostu nie może się oprzeć a było to w trakcie testowania chakry ”

 

sorry, ale ten powyższy post to taki kicz, że szkoda gadać

 

„hmm dziwie Ci się bo jak ja stosowałem 2 miesiące pheromax to nie miałem żadnych efektów, istne zero... dopiero jak przerzuciłem się na ciekawy zapach chakra to coś drgneło”

 

„a ja przetestowałem chakre i stwierdzam że to bardzo dobre feromony, wielki respekt, gorąco polecam nieprzekonanym”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się bo jeśli ktoś pisze, że używał conajmniej dwóch produktów i nie widział efektów a potem opisuje, że produkt, który nie jest uważany za feromony bo ma ich śladową ilość i to ten produkt ma działać to chyba jest to reklama swojego bubla bo dobre produkty reklamy tego typu nie potrzebują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności