Skocz do zawartości

Moje testy ;)


Świat Przedstawiony

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post, więc witam wszystkich! :)

 

Jakiś czas temu znajomy polecił mi tę stronkę. Przeglądałem ofertę i zdecydowałem się przetestować perception.

Paczka doszła bardzo szybko, darmowa próbka the edge w środku. Ze strony sklepu pełen profesjonalizm.

 

Pierwsze testy zacząłem w szkole. Przed wyjściem nałożyłem niecałe pół saszetki perception na nadgarstki, szyję i klatkę. Dla mnie śmierdzą one potem więc zapach nie za przyjemny. Zamaskowałem je Armani emporio night. Po zamaskowaniu zapach stał się bardzo przyjemny, tak jakby zapach poperfumowanego człowieka.

Efekty: nic... Nawet gorzej niż bez feromonów. No ale trudno, cudów się nie spodziewałem.

 

Po weekendzie postanowiłem przetestować the edge. Po otwarciu saszetki nie wiedziałem za bardzo jak to zaaplikować (próbka jest w postaci nasiąkniętej chusteczki) żeby nie dać za mało ani za dużo. Postanowiłem kierować się zapachem. Jak czułem, że pachnę dosyć intensywnie, ale bez przesady uznałem, że wystarczy(używałem wtedy też normalnych perfum). Potarłem chusteczką odrobinę pod nosem, szyję, oraz nadgarstki. Zapach jest jak dla mnie zaj***sty, bardzo głęboki. Używałbym go chętnie nawet bez feromonów.

Efekty: i tym razem niewiele. Chociaż ludzie z otoczenia byli do mnie dosyć przychylni. Nie wiem czy to sprawa feromonów bo jestem dosyć lubiany i zazwyczaj tak jest. Ciężko wyczuć czy ludzie byli lepiej nastawieni. Niby lepiej niż normalnie, ale mam nieraz takie dni, że jest jeszcze lepiej bez żadnych wspomagaczy. Jutro spróbuję jeszcze raz i napisze jak poszło.

 

Dzisiaj zamówiłem próbkę feromaxu. Jest bardzo zachwalany na tym forum. Jak przetestuję to napiszę jak poszło.

 

Jak by ktoś miał jakiekolwiek uwagi to pisać, Możliwe że dałem po prostu za mało the edge? Jak długo feromony efektywnie działają po nałożeniu na skórę?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że jest jakiś efekt, ale znowu nie jestem pewien czy to za sprawą feromonów bo minęło już prawie 10 godzin od aplikacji. Mianowicie koleżanka powiedziała mi, że wyjątkowo przystojnie dzisiaj wyglądam, ale nie potrafi powiedzieć dlaczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to nie zwierze nie będzie się rzucać na drugiego tylko dlatego, że ten jest posmarowany feromonami. Działanie jest raczej dyskretne i bardziej podświadome, jak np. jest jakaś laska przy tobie a ty użyłeś fero miło ci się z nią rozmawiało i ta sytuacja jeszcze się parę razy powtórzy to dopiero można szukać pewnych efektów, i nie zawsze musi mową ciała o tym informować. Najpewniejszy jest dowód działania fero jak zobaczysz większe zainteresowanie z jej strony niż ze swojej, i do tego na pewno same fero nie wystarczy ale i osobowość.

ps. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe żeby reakcja na feromony, przy małej dawce była negatywna? Czy z odpowiednią ilością feromonów zawsze będzie odrobinę lepiej niż bez nich?

Proszę o odpowiedź osoby które wiedzą, a nie te którym się wydaje.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Człowiek to nie zwierze nie będzie się rzucać na drugiego tylko dlatego, że ten jest posmarowany feromonami. Działanie jest raczej dyskretne i bardziej podświadome, jak np. jest jakaś laska przy tobie a ty użyłeś fero miło ci się z nią rozmawiało i ta sytuacja jeszcze się parę razy powtórzy to dopiero można szukać pewnych efektów, i nie zawsze musi mową ciała o tym informować. Najpewniejszy jest dowód działania fero jak zobaczysz większe zainteresowanie z jej strony niż ze swojej, i do tego na pewno same fero nie wystarczy ale i osobowość.

ps. powodzenia

 

a ja miałem taką sytuację, że się na mnie rzuciła, oczywiście początkowo było tak jak mówiłeś - miłe rozmowy, zdawkowo wymienione spojrzenia, aż pewnego dnia w windzie sie na mnie rzuciła :P nie wiem czy to tylko wyjątkowa dziewczyna, czy gdy naprawdę coś zaskoczy to ta 2 strona po prostu nie może się oprzeć :D:D:D a było to w trakcie testowania chakry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie tez sie rzuciliła po pfx narpierw czułe słowka taniec a pozniej cały czas kołomnie nie wiem czy to był wynik pfx bo mam srednie powodzenie ale kontak z kobietami bardzo dobry a byłem troche wstawiony po probce nic nie bedzie to za mało musisz kupic wieksze opakowanie bedzie wiekszy efekt kup kilka fero ja mam kilka i stosuje maskuje jakimis esenges cos tam ze stanow mi przysłali i super maskuje kobiety sie na mne patrza i usmiechaja kilka sytuacji ciekawych miałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności