Skocz do zawartości

PHX,EDGE,PERCEPTION-jak mieszać dlaMEGAefektu,jak na codzien


dziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z prośbą o poradę od doświadczonych już w boju użytkowników. Dzisiaj otrzymałem meskie feromony: pheromax 14ml, the edge 25ml oraz 3 próbki perception i sam nie wiem jak to ze sobą łaczyć żeby dawało jak najlepsze efekty. Nie jestem w stałym związku, ale chciałbym poznać pewną dziewczynę, która mi się b.podoba i jest szansa, że będę miał ku temu sposobność w sylwestra. Dodam, że dopiero zaczynam przygodę z feromonami i nie chcę źle dobrać ilości lecz zdążyłem już doczytać, iż jest to kwestia względna u każdego. Jednak nie jestem pewien co do ich zastosowania. Otóż jak je najlepiej ze sobą mieszać kiedy na celu mam poderwanie obcej dziewczyny, a jak robić to na codzień do szkoły, autobusu, sklepu czy miasta żeby dawało mi to jednak jakieś fory ale było też przy tym mało wiele ekonomicznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi i obiecuję wstawić jakiś raport z testu jeśli zauważe działanie. A tak oprócz tego to życzę wesołych świąt wszystkim forumowiczom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAko poczatkowy uzytkownik popelnisz zapewne blad- przedawkujesz, bo pomyslisz sobie dam wiecej bedzie lepiej dzialalo - czy bys tak nie zrobil?

 

otoz na poczatku uzywaj minimalnych dawek przez ok 3 tyg.PAMIETAJ EFEKTOW NIE ZAWSZE ZOABCZYSZ OBRAZU NAWET PO KILKUNASTU DNIACH MOGA ONE NASTAPIC.

 

na poczatek radzil bym standard:

1 psik PHX

1 psik the ee

 

jak juz poczujesz ze zapach z the e-e sie rozproszyl mozesz uzyc swoich perfum lub odrazu po ich zastosowaniu dodaj swoje tylko tak zeby zapach the e-e sie nie byl mdlacy z tym twoim.

 

a i zapomnij ze masz na sobie je.....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o ścisłość to zanim zakupiłem owe produkty zdążyłem troche poczytać więc myślę, że mam już jakieś pojęcie w tym temacie, jednakże ciekawi mnie czy jest chociażby sens łączyć wszystkie feromony równocześnie, a jeśli tak to mniej więcej w jakich dawkach? Bardzo interesuje mnie opinia kogoś dobrze obytego z tymi feromonami.

Np. czy na imprezę używać tylko pheromax z the edge czy też dodawać jeszcze ciapke perception? Po za tym jak w miare dobrać dawki tych specyfików na taką imrezę sylwestrową. Dodam że w ciągu takiej nocy spalę około pół paczki papierosów co może pewnie osłabic efekt. Bardzo jednak zależy mi na jak największych forach w obliczu wyzwania, któremu będę starał się sprostać. Jeśli uda mi sie trochę zbajerzyć tę dziewczynę to będzie oznaczało, że feromony to faktycznie wynalazek na miarę XXI wieku :P

Z góry dziękuję za wszelką pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....o kogos obytego?????//

Fero zaczelem stosowac bodajże w kwietniu '07 wiec, wydaje mi sie ze jestem w wąskim kregu osob ''obytych'' .- a swoje eksperymynty nie odbylem na 1 czym 2 fera.... wiec wiem co nie co.

 

wiec szukaj sobie dalej tych obytych osob....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) z odpowiedzi nie dowiedziałem sie po prostu niczego nowego, czego sam bym nie wiedział, nie otrzymałem odpowiedzi na pytania, myślałem że osoba obyta z tymi feromonami powinna wiedzieć coś więcej. Aczkolwiek dziekuję za każdą daną odpowiedź ;] i również pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności