Skocz do zawartości

Ach ten pheromax:)


Alchemiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sobie taki Michał:)Nie zwracaliśmy nigdy na siebie uwagi, ani ja na niego, ani on na mnie, mimo że znaliśmy się ze szkoły i często spotykaliśmy się w dyskotece. Kiedy pierwszy raz tam poszłam po użyciu feromonów-niesamowita sprawa: rozmowa, coraz bliższa i bliższa:), potem przerodzona w fantastyczny, długi, namiętny pocałunek!!! :lol: Coś pieknego i niespodziewanego.

Natomiast tej soboty... :twisted::twisted::twisted: było jeszcze fajniej i wiem, że z tego może wyniknąć coś bardzo, bardzo fajnego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy najmilsi moi :lol: Jako, że udzielacie się tu najczęściej pewnie będziecie w stanie odpowiedzieć na moje proste pytanko: jak Wam się wydaje, tak na odległość, ile w tym co się stało w moim przyjemnym przypadku :twisted:jest zasługi feromonów, a ile mojej, powiedzmy sobie szczerze: błyskotliwości, uroku i urody?? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Przecież jeśli przestanę tego używać nie stanę się dla niego nagle odpychająca i nieciekawa, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alchemiczko nasza kochana :D:D

Mysle ze feromony w twoim przypadku baardzo duzo dzialaja.

Podobalas sie na 100% facetowi,wiec jestes zapewne ladna :P a feromony tylko jego osmielily na takie dzialania jak pisalas.

Oczywiscie jak nawet przestaniesz uzywac fero to bedziesz nadal sie mu podobala.

Feromony w zaden sposob nie oglupiaja tylko pomagaja przelamac pierwsze lody :lol:

 

Pozdrowionka:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła Alchemiczko...;)

 

Chłopcy przy ładnych dziewczynach raczej zawsze zachowują sie tak jak pod wpływem fero...;)

 

i simon ma rację - na pewno mu się podobałaś;)

 

Myślę, że dzięki fero poprostu nie bał się Cię pocałować... Bo wierz mi, chłopcy raczej obawiają się pierwszego pocałunku (nie mówię o tym pierwszym pierwszym wogóle, a tym pierwszym z daną dziewczyną;)). I dzięki fero poprostu zaryzykował.

 

Teraz już nie będzie miał obaw, że w pys...k... w twarz :D dostanie za to i będzie ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że jesteśmy kochani.. tylko czasem mało osób to zauważa...;) hehheheh;)

 

Ja nie zauważyłem, bo jestem, ekehm... jakby to powiedzieć... jestem normalny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności