Skocz do zawartości

PHX - raporty


Pan_Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem próbkę Pheromax 1ml. Gratis otrzymałem próbkę Chikary oraz The Edge.

 

Do zakupy tknęło mnie, ze po roku czasu rozstałem się z partnerka, więc stałem się „wolny”. Życia postanowiłem poużywać, fero chciałem mieć jako dodatek do ułatwienia zbierania doświadczenia (zacząłem bawić się w PUA). Niżej zamieściłem efekty. Trenuje sztuki walki, jestem ogólnie wysportowany.

 

Dodam, ze problemu z kobietami większego nie mam. Choć, zależy oczywiście o jakich kobietach mówimy, nie potrafię się dogadać z takimi które pustkę w łbie posiadają, oraz czasem się wieszam, gdy mnie jakaś naprawdę atrakcyjna zaczepi/jest wśród znajomych (HB 8/9), co jakiś czas, ma miejsce. Dodam również, że tak do 16/17 roku życia byłem nieśmiały, teraz idzie mi 19 i trudno mnie nazwać liderem w grupie, ale również trudno szarą myszą. Choć sam zauważyłem, ze zaczynam być Alfa (właściwe to zaczynają mnie tak traktować), zwłaszcza w tedy gdy nikogo nie znam.

 

Test Pheromax.

Raport I: Praca i znajoma

 

Dawka:

z 1/4 buteleczki (przechyliłem i za dużo poleciało, co za tym idzie, przedawkowałem)

Radzę uważać z tą małą fiolką, mój kolega również za pierwszym razem przedawkował. Moja się łatwiej niż jego otwiera, ale i tak uważać z otwieraniem) Otwierać powoli, nie gwałtownie bo cos jeszcze wyleci.

Niczym nie przykrywałem.

 

Miejsca:

1.) 2h spotkanie związku z pracą,

2.) wizyta u znajomej. (jakieś 5h od aplikacji)

 

Osoby:

1.) mężczyźni i kobiety, w tym kobiet mało (3) i wszystkie zajęte - 7/8 osób

2.) Dobra znajoma, kręci z pewnym panem ale jakoś im średnio wychodzi

 

Reakcje (czyli to najważniejsze)

1.) Panowie: Niektóry tylko jak by szacunek większy odczuwali, bardziej rozmowni niż zwykle.

Kobiety: Dużo przelotnych spojrzeń, jedna 26 latka zajęta od 5 lat nie chciała przestać rozmawiać pomimo, że facet był tuż obok. Gdy obierałem się o stolik na którym był laptop (zdjęcia projektu). Zatrzymywała na mnie wzrok na 5 sekund, po czym kręciła dość energicznie głowa w lewo i prawo a następnie, kierowała głowę na bok swojego faceta.

 

2.) Brak reakcji. Dodam, ze znam ją od paru dobrych lat i mówiliśmy o dość poważnych sprawach, ale była bardzo wybuchowa. Gdy powiedziałem by się uśmiechnęła powiedziała parę niemiłych rzeczy. Wkurzyła się najzwyczajniej.

 

 

 

Raport II: znajoma

 

Dawka:

Już się czegoś nauczyłem, i wiem jak aplikować PHX (próbka). Dociskam fiolkę (na stojąco) do nadgarstka, następnie dociskam i przechylam, a później znowu do pozycji wejściowej. Nie wiem dokładnie jak nazywać coś takiego, ale dla celów testów, będą nazywał to „aplikacją”. Rozcieram na drugi a później pod uszy. 2 aplikacje (przechylenia) a później roztarłem.

Przykryte Versace

 

Miejsce:

Mój dom

 

Osoby:

Ta sama koleżanka co wyżej

 

Reakcje:

Siedzimy przy komputerze, ona na kolanach (standard). 5/10 minut rozmawiamy o jakiś pierdołach, chwila ciszy ona wypala tekstem:

- Boże, czym Ty pachniesz?

- versace, Kupiłem sobie niedawno… nie czułaś wcześniej??

- Niby czułam, ale te są inne… Na co czekasz? Pokaż mi je, może kupię je *imię przyszłego faceta* na gwiazdkę.

Dałem fiolkę (próbkę sobie zakupiłem, bo chciałem zobaczyć czy na dłuższą metę mi się spodoba).

- To, to?

- Mhm

- Nie może być – niucha szyje – podobne, ale na Tobie dużo lepiej pachnie…

Dalej, poszliśmy rozmawiać na lóżko. Często zdarzało się że pokładała się na mnie albo na moim ramieniu (dokładnie na bicepsie, nigdy nie „wchodziła” wyżej). A teraz najpierw był „standard” (moja postawa była zamknięta), a ona pnie się do mojego obojczyka, położyła się prawie na klatce. Ni stad ni zowąd, zaczynała się śmiać (ja prawie tam zasypiałem, miałem kolokwium następnego dnia, a poprzednią noc zarwałem). Sprzedała mi buziaka w policzek, wierciła się, miała wypieki, dawała sygnały typu, patrzy się na oczy, później na usta, później znowu na oczy/odwraca wzrok.

 

Raport III: nieznajoma

 

Dawka:

1 aplikacja

 

Miejsce:

Hipermarket

 

Osoby:

Nieznajoma

 

Reakcje:

Stoję przy stoisku z krawatami. Jeden autentycznie mi się spodobał. A Tu widzę, że idzie HB7. Hm… zasada trzech sekund (jeśli nie podejdziesz do dziewczyny w ciąg 3 sekund to w ogóle do niej nie podejdziesz, strach Cię zeżre), mija czwarta, a ja mówię sobie „Raz się żyje”. podchodzę, zaczepiam. Mówię, ze mam dylemat w wyborze i potrzebuję wprawnego oka, a ona wygląda na taką które takowe posiada. pokazałem jej ten który mi się podobał i trochę inny… Miło i przyjemnie się gadało, dostałem dwie miękkie piłki (spytała się o imię, gdy zapadła cisza starała się pod trzymać rozmowę) ale i tak spaliłem to bo nie poprosiłem by dała mi swój numer. Ale nic kolejne doświadczenie, choć i tak nogi były najlepsze bo zaczęły trząść się jak by z waty były. działanie fero widziałem. Nosem tak niuchała mnie, ale nie spytała się czym pachnę.

 

Nie opisywałem więcej spotkań z nią bo przebiegały podobnie.

 

I na tym niestety muszę zakończyć mogą przygodę z PHX. Buteleczka się mi otworzyła, od początku jakoś łatwo wychodziła. Kolega poprosił bym mu zakupił, ale jak mu pokazywałem, jak aplikować, to jego wręcz było ciężko otworzyć, z takim, miłym oporem, a moja od początku łatwo wychodziła, aż w końcu po paru godzinach łażenia z nią w kieszeni spodni uświadomiłem sobie, ze się otworzyła. Orientujecie się czy można coś z tym zrobić? Chciałem wrzucić ten tekst po jakiś 4/5 raportach a muszę po 3.

 

Mam jeszcze próbkę The Edge i Chikary .Tą ostatnią miałem na Sylwku. Napisze jak będę przygotowywał raporty z nią w roli głównej. Tyle, ze na razie trzeba poczekać bo brak funduszy na fiolkę, a próbka malutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

haha dobre akcje :)

mam do ciebie pytanie.

Mianowicie, gdzie i w jaki sposob kupiles probke PHX i dostales 2 inne gratis ?

bardzo mnie to ciekawi, bo wlasnie chcialem rozpoczac swoja przygode z Feromonami a taka oferta na wyprobowanie wydaje mi sie bardzo atrakcyjna :D i czy w ogole to byloby jeszcze aktualne ?:D

 

 

z gory wielkie dzieki.

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności