Skocz do zawartości

Sztuka uwodzenia + feromony - POMOCY !!!


Global89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad kupnem feromonów, jestem smialy wobec kobiet, szczerze moowiac mam nawet powodzenie od kiedy zaczelem poslugiwac sie radami zawartymi w "sztuce uwodzenia". Ale nie o to mi sie rozchodzi...od 3 lat bujam sie w pewnej dziewczynie, przyciagalo nas cos fizycznego... przez 2 lata z tych 3 zylismy ze soba prawie jak para heh, calowalismy sie, moowilismy do siebie cieple slowka itp itd. W zeszlym roku nawet prawie sie z nia kochalem(ale jej wuja wparowal do pokoju i zrobil niezly dym :lol: ) od tamtego czasu jakby cos uschlo... :( i nie jest tak fajnie jak kiedys, nie stac mnie na wielkie wydatki, wiec chcialbym zeby ktos mi polecil jakis dobry konkretny feromon...zeby bylo tak jak kiedys...i zeby zapewnil mi lepszy "start" do ponownych staran o nia...myslalem nad pheromax , ale opinie na temat tego specyfiku sa rozne...Co wy mi polecicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy feromon dziala inaczej

pheromax jest bardzo dobrym feromonem to ze na niektórych nie dziala moze wynikac ze złego stosowania go

ktos potestuje tydzien i pisze ze niedziala ja efekty zobaczylem po ok 3 tygodniach i jestem z tego produktu zadowolony

mozna nabyc próbke za niewielki pieniadze zbyt duzo nie ryzykujesz

 

chikara moze okazac sie zbyt slaba do takiego podrywu raczej nadaje sie na przyjacielskie kontakty

npa i the edge tez są niczego sobie problem z npa jest taki ze stosowanie tego jest utrudnione nie zawsze uda ci sie wydobyc idealna dawke, ale to jest kwestia wprawy

 

tak ze polecam phx(w probce dozowanie jest do bani ) albo the edge (coraz wiecej pozytywnych opini o tym produkcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dawkujesz ?? jezeli nie jestes z nia na etapie "przyjaciel" to stestuj, Sztuke uwodzenia , jezeli jestes kumaty, to pujdzie ci jak z gorki, maetody niby banalne ale skuteczne, zawarte tam wskazowki sa z dzialu psyhologi w zakresie "manipulacji umyslem ludzkim. Podkreslam ze techniki te sa uzywane przez tajne sluzby USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko sie zgadza techniki NLP sztuka uwodzenia i inne mocne sily perswazji potrafia zdzialac niesamowite zeczy ciezko jest tylko to opanowac ale na pewno kazdemu sie uda chciec to muc :D

jezeli chciales aby feromony podzialaly tylko na 1 osobe to troche bład

nie na wszystkich dzialaja feromony

akurat ta osoba nie wyczuwala feromonów

jak dobrze pamietam feromony wyczuwa ok 60 % populacji ludzkosci

czyli troche ponad połowe

połaczenie phx i the edge bedzie bardzo dobrym połączeniem

ale moze sie okazac ze nie podziala na osobe na która myslisz ze podziala

ale nie tylko tak dzialaja feromony pomagaja ogulnie w calej swerze zycia

miło sie robi gdy wchodzisz do sklepu a sprzedawczynie są mile dla ciebie usmiechaja sie doradzają zartują itd. czesto mi sie to zdaza

tak wiec jezeli nie podzial na tą dziewczyne to nie zmarnujesz tego bedziesz mial inne dobre kozysci z tego

the edge kosztuje 130 zł a starcza na pół roku wydaje mi sie ze nie zbiedniejesz a duzo mozesz zyskac :D

pozdrawiam

 

cyt stosowałem próbkę pheromaxa przez okres kilku miesięcy

to ile ty tego stosowales jak ci starczylo na tak długo

próbka 1ml przy codziennym stosowaniu starcza na ok max 2 :shock: tyg :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare probki 2ml byly o wiele bardziej okonomiczniesze niz te nowe i sposób uzycia byl o wiele latwiejszy

 

nie koniecznia trza to uzywac na codzien ale dlaczego cala moc feromonow chcesz wykozystac tylko na 1 osobie

feromony dzilają spontanicznie nigdy niewiadomo kiedy zadzialaja i to jest w tym najlepsze .mialem tak ze stosujac codziennie przez ponad miesiac nic nie zauwazylem moglo tak byc ze za bardzo myslalem o tym

trza sie poprostu wyluzowac zapomniec ze masz na sobie fero

 

reszta sama przyjdzie jezeli wiesz jakie oznaki zainteresowania daja kobiety to sprawa jest prosta fero dziala tylko atakowac

 

na poczatku mojej przygody z feromonami mialem tak duzo okazi zeby poznac naprawde piekne kobiety lecz byly tak czarujace ze mój strach byl silniejszy i poprostu balem sie podejsc i cos powiedziec ale bylo widac ogulne zainteresowanie z ich strony tak dziala npa :D

teraz jest inaczej jestem bardziej otwarty i przyjacielski a npa nadal dziala 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...tyle ze mi na tej lasce strasznie zalerzy, i co mi po tym ze bede rwal panny, robie to aktualnie dla zabicia czasu...a te 3 lata by poszly na zmarnowanie...chce aby z etapu "przyjaciel" zrodzil sie etap "obiekt pozadania-material na chlopaka", swojego czasu laczylo nas cos wiecej niz przyjazn ,ale od jakiegos roku...jestem tylko kumplem ;/...chce uskutecznic "sztuke uwodzenia" by ja zdobyc...to troche jakby zdrowa obsesja na jej punkcie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności