Skocz do zawartości

Znowu Pheromax...


Sugar

Rekomendowane odpowiedzi

Latem 2008 roku byłam na obozie. Zaufana przyjaciółka, z którą byłam w pokoju zwierzyła mi się, że kupiła feromony (Alchemy) i wytłumaczyła, jak działają. Cóż, akurat Alchemy są bardzo słabe, więc efekty nie były powalające :) Ale tuż przed początkiem roku szkolnego postanowiłam zamówić próbkę Pheromaxa...

 

Nie używałam ich często. Szczerze mówiąc - prawie w ogóle. Ale zabrałam je ze sobą na zimowisko: a nóż, widelec coś się trafi.

 

Poznałam chłopaka.

 

Taki typowy flirciarz, który każdej lasce coś powie miłego i się pośmieje przy mnie zachowuje się inaczej. Patrzy mi prosto w oczy i się uśmiecha, gdy mieliśmy całą grupą zebrać się w jakiejś sali, to zapraszał mnie na krzesło obok siebie i przez cały czas zajmował rozmową.

 

TO DZIAŁA.

 

Przechylałam raz fiolkę z próbką na palec i rozsmarowywałam za uszami. Naprawdę niewielka ilość. I to wystarczało. Gdy ze mną rozmawiał, zawsze przysuwał się jak najbliżej miejsca na które zaaplikowałam feromony.

 

Jest tylko jedna rzecz, której nie rozumiem. Pewnego dnia zapomniałam użyć feromonów, po prostu wyleciało mi to z głowy. I ignorował mnie przez cały dzień! Zastanawiam się, czy to jakaś gra czy brak Pheromaxa... Bo następnego dnia znowu zachowywał się tak jak zwykle (czyt. po zaaplikowaniu phx). Czasami zastanawiam się, czy feromony nie załatwiają całej sprawy w 2/3. To przeszkadza, bo co jeśli znowu ich nie użyję? Będzie miał mnie gdzieś? Proszę o odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności