Skocz do zawartości

Jak przyciągnąć byłego jeszcze raz?


Malina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Jestem nowa i w związku z tym mam pytanie...

No może jeszcze kawałek mojej historii....kilka tygodni temu rzucił mnie facet...nie dla innnej...tak po prostu...."bo wygasło"...nie jestem do tego całkiem przekonana,bo jak ustawiłam na gg opis :* zaraz napisał co u mnie i żybym pozdrowiła nowego kolege(nie mam nikogo-tak na marginesie)...chwile popisaliśmy i definitywnie był zazdrosny(chociaż już przecież już nic nie czuje...podobno)

Żeby zachować swoją godność i nie uganiać się jak głupia za nim(chociaż w środku boli,bo to prawie 3 lata- z planami na ślub i rodzine) zgodziłam sie na jego,że tak powiem "propozycje" zostać kumplami...to jest lepsze,bo nie skamlę o jego miłość i nie upadlam sie,a nadal mam z nim kontakt i wiem co sie dzieje...powoli sie przyzwyczajam do tej sytuacji i nie jest tak źle...mamy sie niedługo spotkać,żeby sobie pogadać,tak luźno bardziej...może mi ktoś zaraz napisze,że to głupie i że kobiety są okrutne,fałszywe itd. ale tutaj moje pytanie! chce mu dać taką małą "nauczke"...których fero byłoby najlepiej użyć,żeby go przyciągnąć do siebie? Żeby poczuł,że mnie nadal porząda,bo póki co to mu oczy koledzy zasłaniają,którzy mają na niego duży wpływ(i to niestety negatywny-nie tylko pod względem mojej osoby).Sądze,że poczuł jakąś dziwną chęć "wyszumienia się"...ale znam go na wylot i wiem,że to przejściowe. Oczywiście kobiecość itp. są moim atutem,ale chodzi mi o jakoś dodatek do tego,bo przecież mnie samą w sobie zna już dobrze...

 

rozumiecie o co mi chodzi?

które polecacie?

które fero mają na "takie sprawy"(podryw(?)-nie wiem w jakiej kategorii to umieścić,bo to przecież nie podryw nowego faceta) najlepszy wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności