Skocz do zawartości

Problemy w łóżku...


isabella

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was takie małe pytanie – czy feromony mogą mieć jakiś wpływ na potencję? Mój partner ma bardzo stresującą pracę i niestety objawia się to nienajlepszą kondycją w łóżku. . Bierze w prawdzie maxigrę, więc sobie radzimy, ale ostatnio trafiłam przypadkiem na stronę o feromonach, potem na te forum i zastanawiam się jaki wpływ mają feromony na kondycję seksualną, czy są takie. Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani isabello !

Jeśli już teraz Pani partner ma takie kłopoty, to co będzie potem? Toż to nawet najlepsze mikstury nie pomogą, a pani z czasem zacznie rozglądać się za kimś innym.

Chciałbym Panią zapewnić że zgłaszam się w całości do Pani dyspozycji!

Z wyrazami najwyższego szacunku

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma bardzo stresującą pracę a Ty się martwisz jego kondycją w łóżku? Hej, stres zabija! Poszukajcie razem jakiegoś sposobu na walkę z nim, popytajcie specjalistów, poczytajcie książki... Nie tylko pomoże na problem ale i zbliży was do siebie. Bez obrazy, ale to tak, jakbym przeczytał "Mój mąż ma oparzenia 3 stopnia na prawej dłoni. Jakie środki przeciwbólowe mu wstrzykiwać, żeby był w stanie zmywać naczynia?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie tak jak mówi przedmówca - likwidacja tresu u źródeł, wypoczynek, i problem znika.

 

Tu akurat feromony chyba niewiele pomogą - chyba żebyś się psikneła jakimiś kobiecymi + sexy bielizna i musi działać. :-)

 

Ale lepiej moim zdaniem powalczyć ze stresem. Czasami w parze z tym idzie zła dieta - może tu też warto coś zmienić. Może warto też dietę obejrzeć - tak tylko mówię, może tu można zaradzić złemu zanim ten stres się zlikwiduje, co może chwilę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmowcami - stres nalezy elimonowac. I choc twoj partner moze teraz myslec, ze to nielatwe, to tylko dlatego, ze jeszcze nie znalazl dla siebie sposobu. "Szukajcie a znajdziecie."

Mimo wszystko - bardzo polecam feromony (jako dodatek, gdy juz wyeliminujecie stres), ponieważ niesamowicie nakrecaja podniecenie. Akurat w lozku naprawde swietnie sie sprawdzaja. Zezwierzecaja :) Co jak co, ale feromony do lozka to sprawa idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności