Skocz do zawartości

polecam tylko Pheromax !!!


hrabia__

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam na wiosenny podryw Pheromax !!!

 

Swietny produkt, klasy hi-tech, możenie tani ale na pewno skuteczny.

 

Chłopaki i dziewczyny - tylko Pheromax!!

 

W razie pytań i wątpliwości :

// od tego jest giełda - edit by traq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad niby masz pewnosc ze phx jest najlepszy :D dlaczego nie npa; jest równiez dobry jak pheromax.

widac ze stosowales tylko pheromax dlatego tak sie wypowiadasz o tym produkcie

najlepsze jest polaczenie npa ,phx i chikara 8) ci co stosowali wiedzą jak to dziala :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowałem i npa i chicara i relationship i w rzadnym wypadku efekty nie były porównywalne z PHX.

Ale to również zalezy od osobosci i kontekstu itd. Efekt PHX dla mnie był piorunujący, jest to tak silny srodk, ze łącznie go z czymkolwiek uwazam za zbyteczny wydatek...Jesli chodzi o podryw to najlepszy jest PhX. Tylko trzeba umieć go stosować również:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, piopis mozesz powiedziec jak to laczyc w wersji dla maksymalnie zdetalowanej?

 

Tzn. Wszystkie trzy od razu, jak aplikujesz (jakie dawki), gdzie (jaki feromon w które miejsce na ciele), ile godzin przed jakimi perfumami przykrywasz itd. itp.

 

Mam nadzieję, że nie stanowi to tajemnicy, a jeśli tak, to napisz na PRIV - możemy przehandlować info za info. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvin zasada jest prosta PHX duża butla odkrecam atomizer i przechylam na palec kazde takie przechylenie to "jedna kropla" i to wcieram w szyje razem 4 krople NPA pół kropli czyli jedno przechylenie pod nos a CHIKARA jeden psik na wlosy i przykrywam to hugo boss szary tylko jedna UWAGA każdy dawke musi dobrac indywidualnie ja troche czasu poświecilem zeby znalezc swoja porcje ale warto bylo uzywam tego na codzien a ze w pracy mam kontakt przedewszystkim z kobietami wjec mam pole do popisu . Oczywiscie fero to nie wszystko zawsze usmiech dobry humor no i gadana to jest podstawa wjec szukaj swojei dawki i badz pozytywnie nastawiony a wyniki Cie zaskocza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary - na razie walczę z PHX i szczerze mówiąc są efekty, ale na kobietach w wieku 40 i wyżej - reagują momentalnie.

 

Szczerze powiedziawszy wolałbym połowę tego wieku, więc chyba trzeba poeksperymentować z dawkami. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności