Skocz do zawartości

pytanie stosowania


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie odnosnie stosowania pheromaxu ,,,,wytlumaczcie mi jedna rzecz jak ktos nosi na sobie pheromaxa to oczywiscie wyruznia sie w grupie podnosi atrakcyjnosc ale czy to ma cos wspolnego z wygladu kinestyki jak kobieta mnie zapamieta jako ladnego czy zajebistego he bo jestem normalny czasami laski zerkaly na mnie bez pheromaxu ale teraz to az za kapitalnie kazda doslownie hehe to ja wygladam jak playboy jak to jeest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Michale;)

 

Więc... Dziewczyny widzą Cię jako... atrakcyjnego kolesia.

 

One nie patrzą tak jak my w pierwszej kolejności na wygląd.. Kiedyś rozmawiałem z koleżanką, i mówiła, ze.. że chłopak musi mieć "to coś"..

 

Jako, że nie dla wszystkich dziewczyn ten sam chłopak będzie miał to samo "coś", nie wszystkie dziewczyny zwracają na nas większą uwagę.

 

Ale mając fero podnosisz w sobie dużo rzeczy spooooro do góry. I więcej dziewczyn zaczyna zwracać na Ciebie uwagę, widzi w Tobie to "coś";)

 

Wygląd też ma dużo do znaczenia, ale wierz mi, ze jeśli chodzi o wygląd, wszystkie dziewczyny zapamiętają Cię tak samo, z fero czy bez, będziesz, jak mówisz, normalnym kolesiem;)

 

Ale mając fero, zapamiętają Cię jako normalnego kolesia z "tym czymś";)

 

I w tym tkwi magia;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno jak dziewczyna zapamietuje mnie potem pisze ze jestem zaj***sty przystojny fajniutki cala prezencja jest ok ale dlaczego wstydzi sie o co to chodzi??a jak spotkam sie potem z laska to nic sie nieodzywam malo >< i ona potem odpisu ze ona myslala ze ja chcem czegos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Michal

 

No to super ze panna Ci pisze,ze jestes zaj***sty itp,to znaczy ze masz 70% powodzenia,ze cos bedzie wiecej z tej znajomosci

 

Hmm Twoj problem polega na tym ze nie wiesz jak zagadac do dziewczyny,a nie powinno,powinienes byc pewny siebie skoro ona mowi Ci takie komplementy.

 

Poprostu zarzuc jakis ciekawy temat, i pozwol zeby ona sie troszke wygadala :P:P Wiekszosc dziewczyn uwielbia mowic i mowic, a Ty bedziesz mial przykemnosc , ze to Ty nie musisz sie rozgadywac :wink::wink:

 

Uwierz w siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ta dziewczyna spotkala sie ze mną juz ja malo sie odzywalem potem pisze do mnie ze ona myslala ze ja chcem cos wiecej ...ale to nietylko fero dalo ze jestem fajny itp.moze ze cwicze na silce 2lata i d.zbudowany jestem,,,ale jak jestem na dysko to normalnie niema fajnej laski ktora by sie nieoptarla albo patrzyla sie i jeszcze do tego wolala mnie do sexi tanca a ja niepodejde;((( hehe ale wiem ze taka jedne nowo spotkana kolezanka napisala do mojego kumpla ze z milą checią chciala by mnie w***//ale bylo juz wiecej takich sytuacij tyle juz przezylem ze szok a ja dalej nic;((( co robic ///////????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale... Tu mozemy Ci pomóc jeśli idzie o fero.

 

Z tego co opisujesz wynika, że boisz się dziewczyn.. też tak kiedyś miałem. To kwestia psychiki.

 

Nikt Ci nie powie co masz robić.

 

Jedyne - nie bój się;) Ryzykuj, nie zastanawiaj się, tańcz na imprezach;) To pomaga w rozwijaniu siebie;)

 

poza Tym niewiele Ci mozemy pomóc, jeśli idzie o dziewczyny. Nie bój się działać!!

 

Fero mogą dodać Ci pewności siebie, kożystaj z tego;) pomaga, wierz mi:)[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności