Skocz do zawartości

PHX rady doświadczonych


arwe19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od kilku dni jestem posiadaczem 14ml pheromaxu od razu przejdę do rzeczy zacznę wyliczać w punktach będzie czytelniej ;)

 

1. Nie czuje zapachu pheromaxu tylko alkohol .

2. Gdy pierwszy raz dawkowałem odkręciłem flakon przytknąłem palec i delikatnie karczek i za uszami , przytykam palec drugi raz i smaruje nadgarstki, 2x przytknięty palec odpowiada chyba kropli , idę do pubu i nic ;) rozmowy jak zawsze z znajomymi ale wiwkszych efektów niet.

3.Kolejnego dnia po wyczytaniu forum , postanowiłem odkręcić flakon i rułeczką z atomizera tylko delikatnie smyrnąć po karczychu ale także żadnych efektów , żadnej nadpobudliwości z mojej strony niczego , zwiększonego zainteresowania partnerki także nie ;)

4.Całego psika na karku już też miałem i także nic heheh, posiadam fery od tygodnia , wiem że to nie dużo ale z pewnością zauważyłbym jakieś zmiany jeśli miałyby wystąpić , przykrywam różnymi perfumami od adidasa po pume czarną .

 

Dodam że dostałem próbkę perception i po otworzeniu zszokowało mnie ależ ten feromon daje po nosie a phx nie czuję wogóle , po zastosowaniu kilku wariantów , nie zauważyłem ani zwiększonej pewności siebie , czerwonych uszu także wskazujących na przedawkowanie a także bólu głowy nic z tych rzeczy .

 

Co radzicie 2 psiki ?!! boję się że to będzie za dużo hehe .

 

Pracuje wśród samych chłopów , ostro się pocimy w robocie pod ziemią na kopalnii więc może to kwestia pracy ale jak dostosować fery ? hmmm , nie chcę z nich rezygnować bo one na pewno działają po prostu kwestia dobrania porcji dla mnie ale próbowałem kilka wariantów i na razie nic.

dodam tylko że po zastosowaniu każdego z opisanych wariantów podawania perfum dezodorant pachna ciut inaczej przyjemnie. Co radzicie zwiększyć dawkę , jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie od kilku dni jestem posiadaczem 14ml pheromaxu
Pracuje wśród samych chłopów , ostro się pocimy w robocie pod ziemią na kopalnii więc może to kwestia pracy ale jak dostosować fery ?

Hola, hola!

Co Ty chcesz robić pod tą ziemią z kolegami z pracy?

 

--

interstate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , dziś zauważyłem pierwsze efekty.

 

Po pracy dałem niecałego psika phx na siebie i do sklepu na browara po robocie, pani mnie obsłużyła nagle pojawiiły się dwie ekspedientki i ukratkiem na mnie spoglądały dało się zauważyć czyjś wzrok na sobie , wyszedłem przed sklep i miałem na nie oko przez szybę , latały jak opętane że to niby coś załatwiają , pracują ale co jakiś czas look na mnie sączącego tatre pils ;]

wypiłem , poszedłem po drugie i jedna z sprzedawczyń , młoda , czarnowłosa bardzo atrakcyjna ewidentnie popatrzyła się w moim kierunku zrobiła delikatny uśmieszek i speszona wróciła do obowiązków ;d wyszedłem przed sklep i znowu obserwacje w moim kierunku hehehe .

 

Wczoraj w domu wieczorem , zażyłem na kark i za uszy perception , moja wróciła z pracy i jakież moje ździwienie było gdy na jej twarzy po zobaczeniu mnie pojawił się uśmiech, kurwiki w oczach , jakaś strasznie miła była , troskliwa , zebrało się jej na przytulasy heheh , zwykle od drzwi wrzeszczy że nie umie na mnie patrzeć bo jestem nie ogolony , wczoraj też byłem , owłosiony jak knur ;d więc także chyba to sprawka ferów.

 

 

teraz cos od siebie na temat dawkowania, wczoraj rozmawialem z pewnym feromaniakiem , doszliśmy do wniosku że to całe kombinowanie jaka dawka co czego nie potrzebne jest bo wystarczy pomysleć na ludzki rozum ;)

 

1. Jeśli jesteśmy w domu i mamy ochotę na miła pogawedke z kolezanka czy tez swoja dziewczyna lub jej siostra zazyjmy minimalna dawkę , przytknijmy palec do flakony phx i smarujemy kark i ciut za uszami , to wystarczy ponieważ w pokoju jesteśmy tylko ja i ona więc zewnetrzne sygnały sa daleko więc nasze feromony wywierają bezpośredni wpływ na dana osobę , jeśli w domu dalibyśmy całego psika to wtedy efektów raczej nie będzie lub sytuacja nawet negatywna ;)

 

2. Jeśli jedziemy na miasto to pół psika albo więcej niz pół będzie w sam raz bo tam już dziewczyny odbieraja masę sygnałów od różnych samców więc potrzebna nam wieksza ilość ferów na sobie aby laska skumała że to właśnie nasza osoba ją pociąga no nie ?

 

3.Jeśli wybieramy się na clubbing lub do knajpy to cały psik albo ciut mniej , przykryc perfum , pewnośc siebie , uśmiech i bawimy się dobrze , znowuż potrzebna nam większa dawka phx bo siedzimy w pomieszczeniu którym głównym celem samców jest uwodzenie i znalezienie samicy więc automatycznie organizm wytwarza więcej tych feromonów odpowiedzialnych za pociąg sexualny, więc nasza zwiększona do całego psika dawka daje nam kolejna przewagę bo dziewczyna od razu podświadomie podłapie że z tobą warto zagadać , potańczyć itd..

 

Ot tyle odemnie na temat dawkowania ;) każda dawka przy której nie czujemy bólu głowy ani oszołomienia wskazującego na przedawkowanie jest dobra , od nas zależy w jakiej sytuacji ile zaaplikowac , trzeba wyczuć sytuacje , co będziemy robić i gdzie ;)

 

Ps. Ja przykrywam fery z czarną pumą , oraz love & desire i mojej dużo bardziej pasuje ten drugi , ma taki swieży , pociągający zapach mimo że bez ferów jest reklamowany jako magnes na kobiety , jako przykrycie spisuje się elegancko , dzisiaj pierwszy raz poczułem PHX i jak dla mnie ma przyjemny zapach delikatny kwiatowy w połączeniu z perfumami całkowicie zmienia ich zapach na dużo przyjemniejszy. Nie długo dojedzie do mnie boss depp red ;)

 

 

POZDRAWIAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności