Skocz do zawartości

Feromony ostatnia nadzieja...


Maaati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zdecydowalem sie zamowic feromony bo nic innego nie przynosi efektu wiec pomyslalem czemu nie? sytuacja jest dosc skomplikowana bo chodze za laska od poltora roku w zasadzie odkad sie poznalismy no ale jakos nie... jakos nie da rady... ostatnio nawet o tym gadalismy boje sie ze moglo to ja do mnie zrazic... w dodatku trzymamy sie wszyscy w jednej paczce i teraz wziela sie za mojego kumpla a mnie trafia szlag;] musze to zmienic i pomyslalem nad BTB;] moze ktos mi doradzi co powinienem zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. zdecydowalem sie zamowic feromony bo nic innego nie przynosi efektu wiec pomyslalem czemu nie? sytuacja jest dosc skomplikowana bo chodze za laska od poltora roku w zasadzie odkad sie poznalismy no ale jakos nie... jakos nie da rady... ostatnio nawet o tym gadalismy boje sie ze moglo to ja do mnie zrazic... w dodatku trzymamy sie wszyscy w jednej paczce i teraz wziela sie za mojego kumpla a mnie trafia szlag;] musze to zmienic i pomyslalem nad BTB;] moze ktos mi doradzi co powinienem zrobic?

 

Hmm... zalezy co chcesz osiągnąć

ale uważam że warto spróbować. :) mogę doradzić jak się zachować i jak doprowadzić ją do szaleństwa.

Moim jedynym wyjściem jest oddalić się od niej niech widzi że zapomniałeś o niej jako o kobiecie którą pragniesz. Domyślam się że jesteście przyjaciółmi z tego rezygnować nie musisz.

Zacznij wyrywać inne,zaszokuj zmianą. Mógłbym mały wykład napisać.

Gdy kobieta do tej pory cię nie chciała to trzeba zmienić taktykę. Uciec na jakiś czas by potem wrócić i zrobić lepsze pierwsze wrażenie a prawie przez ten czas zobaczysz i nauczysz się żyć z fero i jego dobrze używać. A gdy już wrócisz z innym podejściem i małą pomocą fero zrobisz ponowne pierwsze wrażenie.

 

 

Jeżeli będziesz kupował BTB to tutaj proszę możesz sobie skorzystać z darmowej wysyłki wystarczy że któryś z tych 3 kodów wpiszesz przy zamówieniu w odpowiednim miejscu (jak będziesz kupował to kapniesz gdzie)

Myślę że warto sprawdzić coż masz do stracenia zawsze możesz domagać się zwrotu. Ale takiej opcji nie dopuszczamy iż BTB nie zadziała ;)

Kod 1: PLSUNUT

lub

Kod 2: PLFEAKT

lub

Kod 3: PLPXSYF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kupiłem NPA ;] Wczoraj przyszły i już wczoraj rozpocząłem prawda pierwsze testy tylko że wylałem na siebie za dużo gdyż mnie zmuliło i cały wieczór wszyscy mnie wku... denerwowali... :evil: Ale od dzisiaj zaczynam od nowa a post od którego zacząłem temat to generalnie juz dawno i nie prawda tak sie potoczyło;] Zepsułem sobie z nia tylko kontakt ale mam nadzieje, że z czasem jakoś się odbuduje fero pomogą albo nie zobaczymy:) W kazdym razie ofiar do testów mi nie brakuje hehe zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności