Skocz do zawartości

Aplikowanie Feromonów - Gdzie i ile? Jakie są tego różnice


hirooo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

Jedna sprawa nie daje mi spokoju!! a mianowicie aplikacja a konkretniej jej miejsca.

1. Czemu zawsze doradzacie aplikowanie feromonów za uszami i pod nos?

 

Przecież fero nie działa na zasadzie perfum! żeby ocenić perfum trzeba go poczuć (powąchać) a fero przecież działają inaczej! ciało i receptor w nosie odpowiedzialny jest za odbieranie feromonów. By fero podziałało na druga osobę nie trzeba poczuć zapach. Wiec to bez znaczenia gdzie zaaplikujemy nasze fero. Możemy równocześnie dokonać aplikacji NPA czy innego specyfiku na pasku czy spodniach (łokciu itd.) a działanie powinno być takie same!? Czy nie prawda?

A ile by to nam ułatwiło maskowanie tego zapachu!

 

Taki przykład:

bawimy się na baletach z dziewczyną ona nagle sie przybliża i tańczymy - w takiej sytuacji oczywiste będzie że poczuje bardziej aplikacje za uszami niż na pasku :) hehe. A czy to bedzie miejsce pierwsze czy drugie działanie powinno byc takie same! dobrze mówię>?

 

Doradzacie aplikowanie pod nos? po co> skoro to śmietdzi!!! fero i tak powinno podzialać jak zaaplikujecie je na szyje czy za uszy ! nie musicie pod nos!

 

 

Pomóżcie mi bardziej to wszytko zrozumieć. Kierują moje przemyślenia do osób doświadczonych jak i dla tych nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 90% chodzi o temperaturę tych miejsc. Im zimniejsza powierzchnia tym "fero" wolniej paruje. Im cieplejsza - tym szybciej. Resztę sobie dopowiedz.

Pozostałe 10% to to że te miejsca są bliżej nosa rozmówcy z którym rozmawiamy. Dłońmi zazwyczaj poruszamy w rozmowie co dodatkowo może sprzyjać rozprzestrzenianiu "fero".

A czemu pod nos? Fero działą też na nas i jesli ktoś chcę być na "feromonowym haju" to niech se daje pod nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności