Skocz do zawartości

PHX i moja relacja


tomas21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Od niedawna jestem posiadaczem 14ml PHX i moje odczucia są różne... postanowiłem sprawdzić działanie feromonów na koleżankach którym się podobałem.... więc przed spotkaniem posmarowałem się delikatnie wężykiem za uszami. Testowałem na 2 kobietach i obie po tym zabiegu były mi nieprzychylne co mnie trochę zdziwiło ;/ może wolały mnie takie bez feromonów ? mniej męskiego ?

 

Natomiast wybrałem się do sklepu na zakupy i dotknołem się tylko końcem wężyka 2 razy za uszami i panie w sklepie były dla mnie bardzo miłe.... może do problem z dawką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Od niedawna jestem posiadaczem 14ml PHX i moje odczucia są różne... postanowiłem sprawdzić działanie feromonów na koleżankach którym się podobałem.... więc przed spotkaniem posmarowałem się delikatnie wężykiem za uszami. Testowałem na 2 kobietach i obie po tym zabiegu były mi nieprzychylne co mnie trochę zdziwiło ;/ może wolały mnie takie bez feromonów ? mniej męskiego ?

 

Natomiast wybrałem się do sklepu na zakupy i dotknołem się tylko końcem wężyka 2 razy za uszami i panie w sklepie były dla mnie bardzo miłe.... może do problem z dawką ?

 

 

w sklepie panie zawsze są miłe. Nie moge zrozumieć co przez słowo miłe rozumieć.

Trzeba być surowym co do fero (realistą) testuj ale tak być wiedział czy to fero czy nie. Ja już mam pare pomysłów. Bede prowadził dogłebne i nieraz śmieszne testy ale muszę się przekonać czy to fero dział! chodziać miałem sytuację z kolerzanką która mnie zaskoczyła!!!! już zaczołem przypisywac to fero no bo jak to możliwe! ale muszę być pewny i dlatego bede testował i nawet wiecej :D nie tylko na sobie - już mam 3 królików doświadczalnych :D

 

A wszytko to będę opisywał!

 

tyle mogę powiedzieć od siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności