Skocz do zawartości

Rozmowa Kwalifikacyjna PILNE


KRISTOFF

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie feromony beda najlepsze podcza rozmowy kwalifikacyjnej

wlasnie zamuwilem liquid trust czy ktos tego uzywal z was .Nie chcialbym nikogo wystraszyc i dodam ze zalezy mi na tej pracy bardzo .Powinienem uzyc chikary moze? wywolac pozadanie czy zaufanie ciekawosc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie wlasnie liquid trust przeciez chodzi nam zeby pracodawca nam zaufal od pierwszej rozmowy a moze jeden pelny psik liqiud trust na nadgarstek a na drugi nadgarstek odrobine chikary z probki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

udalo sie dostalem prace uzywalem chikare w saszetkach i liqiud trust sam nie wiem co przechylilo szale na moja strone bo ogolnie nie wyszlo mi za dobrze . mialem kilka spotkan w pracy z nia trening i uzywalem tylko chikary i scent of eros w saszetkach udalo sie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristoff mógłbyś napisać jakieś spostrzeżenia na temat Liquid Trust ? Jakie są reakcje na otoczenie ? Jak działa na kobiety ? Miałeś już sytuacje po użyciu LT z kobiętą chodzi mi o zachowanie. Lepiej jest używać oddzielnie LT czy razem z fero ? Ja jestem zainteresowany ich kupnem , ale chciałbym wiedzieć coś o nich więcej przed ich kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wiesz strasznie trudno mi powiedziec czy to naprawde dziala ogolnie kupilem bo czytalem forum love scent pare pozytywow i chcialem wyprubowac cos nowego tez noj kaske mialem odlozona wiec zakupilem

wiec do rzezczy ja uzywalem 4 psikniecia do 5 pieciu jezeli chodzi o samego siebie to nic nie czujesz sie jakos lepiej inaczej jak po pheromaxie czy nawet chiakarze zapach chwilowo czuc jakby zapach minimalnego potu ale on sie ulatnia zaraz po nalozeniu cos jak perception albo nawet slabiej ja gdzies czytalem na forum love scent ze to za drogie na uzywanie co dzienne nawet dla amerykanow jak widac i wiekszosc uzywa tego tylko na meetingi spotkania i trzyma hyba w lodowce ja tez tak robie .Wiem tez ze posiada dodatkowy feromon jakis nie pamietam jaki jak nalozylem wczoraj wydawalo mi sie ze kobiety sie usmiechaja ale tak jak muwie zalezy czego szukasz jesli temat praca wez skus sie na scent of eros jest super przyjacielskie sygnaly albo chikara tylko obydwa w saszetkach bo ja mam chikare w sprayu i dziala na mnie inaczej niz w saszetkach caly czas przedawkowuje i ona smierdzi kiedy zapach sie ulotni w saszetkach sa najlepsze zero smrodu i kontrolujesz dawke najpeirw na nadgarstek potem na drugi rozsmarowac i na szyje z rak najlepiej dziala odezwij sie jak moge to pomoge a sorry za bledy i brak przcinkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności