Skocz do zawartości

Wakacje bez fero.....;p


kkkkk0

Rekomendowane odpowiedzi

Mineły wakacje a ja przez ten czas uzywałem fero wylacznie tylko na dyskoteki czy wyjscia z przyjaciolmi.

Moje spostrzezenia.;p

- jezeli ktos byl podatny na twoje fero i widzala go z ,,nim'' potem ma takie same odczucie nawet jak jestes bez....

- nie ma tych zabojczych, bezczelnych skojrzen....nie uzywasz fero, wiec dlaczego mialy by byc, prawda?

- jezeli macie chec uzucia np. 3 fero....odradzam . Trzeba dobrze znac sie na aplikacji...bardzo trudno dobrac odpowiednia dawke w moim przypadkiem- BTB NPA PHX ......poprostu strata fera...... i potem nadodatek negatywne spostrzezenia.......

- jezeli uzyjesz malo fero w moim przpadku, trzeba trafic na osobe bardzo czułą na fero poniewaz zauwazylem malo efektow.;p

- pozatym zaczelem nosic z soba do clubow fiolke z perfumami mala, lepiej byc zapezbieczony niz mialo by walic od ciebe;p

 

 

WNIOSKI.

FERO pomaga w zyciu ale bez twojej wlasnej interwencji nic nie pomoze.

Przyklad jestes w klubie . jest dziewczyna ktora gapi sie na ciebie ,,-ten bezczelny wzrok'' hehe widac ze jest toba zainteresowaa ,a ty nic nie robisz stoisz jak ten słup.... Nawet jezeli nie wiesz jak sie do niej dobrać ;p poprostu wystarczy porozmawiac z nia nie wazne co bedziesz mowil ona jest podatna na fero np. MOWISZ ZE ZEJDZISZ MALUCHEM A DLA NIEJ PO FERO WYDAJE SIE ZE JEZDZISZ BMW ;P TAKIE MOJE PORUWNANIE......

 

bez wlasnej woli nie bedzie efektow takich jakich ktos sie spodziewa po woli;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności