Skocz do zawartości

Chikara + ja + NPA = .... ojoj


Sephiroth

Rekomendowane odpowiedzi

Hejoj!!

 

Więc... odrazu do sedna czy trochę wcześniej podziamdziamgolić?

 

:P no to trochę podziamdziam.... no coś napiszę więcej;)

 

Dwa dni temu doszła Chikara;) Pamiętając przygodę którą miałem przy otwieraniu paczuszki z NPA pudełko z Chikarą włożyłem do reklamówki i w reklamówce otwierałem...;D Ale nie było takiej potrzeby:D Styropianowe, przylepiające się i włażące wszędzie kulki zastąpiły teraz skrawki gąbki...:D

 

Super sprawa, zapach ok;) Czasem otwieram flakonik i wącham atomizer.... Nie jest to zapach o takiej nucie, która mi się najbardziej podoba, w sumie zawsze wolałem inne perfumy, ale... No podoba mi się, jest bardzo ok;)

 

Przy pierwszym użyciu atomizera trzeba go trochę rozruszać, zassać płyn...;D Ale po dwóch naciśnięciach przy których nic nie leci poza powietrzem już jest ok;)

 

Wczoraj był pierwszy test.. Chikara pod uszami na szyję, NPA na nadgarstki... I wypad z domu:D jakie efekty...? Widziałem się z osóbką, Osóbką nawet...:D która już mnie troszkę zna, i juz jakieś tam zdanie ma.. ale widziałem, ze wczoraj była bardziej.. hmm zamyślona? może to dać trochę zamglony obraz, ale.. nie wiem jak to inaczej powiedzieć.

Poprostu było inaczej.. i skończyło się inaczej :):roll:

 

Ogólnie jestem zadowolony z Chikary, zapach, sposób aplikacji i poziom samopoczucia są super:D

 

Pozdrowionka;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jawne świństwo, że Wy macie te wszystkie Chikary, NPA czy Perception, a my mamy z tych budzących pożądanie jedynie pheromax...Gratuluję i życzę dalszego pozytywnego utrwalania znajomości z Osóbką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,,, Wy za to macie swoje wdzięki;) i bez feromonów faceci kładą się Wam pod nogami... a my musimy się sporo nabiegać, zeby udowodnić dziewczynie, ze jesteśmy coś warci i potrzebne są nam do tego wszelkie możliwe pomoce:P;)

 

hehheh ale wracając do tematu....;)

 

Wczoraj dałem Mamci do powąchania Chikarę, niby, że dostałem od koleżanki jakiś czas temu... Efekt? Mamci się zapach bardzo spodobał....;) heh;)

 

Ale to nie wszystko..;)

 

Więc.. Łączę NPA z Chikarą w sposób prosty... NPA pół kropli na nadgarstki, Chikara po jednym psiknięciu na każdą stronę szyi...;)

 

Muszę powiedzieć, ze jest fajnie;) Po samym NPA było.. ostrzej;) Teraz.. Na przykładzie koleżanek: Są bardzo otwarte, nie tylko zainteresowane i chętne do... ekhm... współpracy ale i otwarte na mnie, chcą spełniać moje prośby itp...;)

 

A z Osóbką...? heh...;D;D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A módgłbyś mi powiedzieć coś na temat Perfect Ten?? Bo to diabelstwo drogie jest, a nawet nie wiem czy warto inwestować...Bo coś z tym wdziękiem chyba ostatnio średnio u mnie bywa...Muszę się jakoś ratować :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda sprawdzałem tylko P10 man, ale mogę już co nie co napisać.

ma go od ponad tygodnia chyba. naprawdę nieźle się sprawdza w kontaktach, ale do podrywu polecam i tak czołówkę: NPA i Pheromax. Szkoda, że tyle aż kosztuje, choć z drugiej strony to jest cały zestaw, dzięki któremu można P10 rozcieńczyć do odpowiednich proporcji dla siebie (ja stosuję 1:2) i powinno to starczyć na naprawdę długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności