Skocz do zawartości

Badania i Obserwacja


Aksamit

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu badam i obserwuję działanie feromonów na ludzi na przykładach waszych doświadczeń. Nasunęło mi się parę wniosków i jeszcze parę pytań. Przechodząc do rzeczy, może się mylę ale oto moje obserwacje:

 

Fero to nie placebo. Efekty feromonów zostały już wielokrotnie udowodnione. Dlaczego raz działają a raz nie?

 

1. Każdy człowiek indywidualnie oddziałuje na dany feromon. To kwestia gustu człowieka a raczej jego organizmu i neuronów ;]

2. Fero mogą wzmagać wydzielanie własnych. Wydaje mi się, że przykładowo męskie feromony na mężczyźnie działają podobnie do spotkania samca alfa. Organizm mężczyzny używającego fero, wyczuwając ten zapach i wiedząc że sam go nie wytwożył, próbuje się przezeń "przebić" za pomocą własnych. Jeśli zapach będzie odpowiednio delikatny, wtedy nasz organizn da sobie z nim radę, jesli nie to mamy problem ;]

3. Oddziaływanie męskich feromonów może mieć różny wpływ na kobiety w zależności od dnia jej cyklu. I tutaj nasuwa mi się pytanie.. czy ktoś to sprawdził? Może jakaś para podzieli się doświadczeniami, jak sprawy się mają w praktyce? Sensowne wydaje się, jakoby kobiety bardziej były podatne podczas owulacji, jak to natomiast wygląda w innych dniach cyklu?

4. Syntetyczne fero mogą wzmagać oddziaływanie naszych własnych. I tak jeśli będziemy w stresie bądź strachu, te emocje podświadomie dotrą do innnych osób. To wyjaśniałoby, dlaczego osoby spotykające osobę z fero nie zaczynają nagle rozsiewać nagle swoich własnych ;]

 

Aby osiągnąć pełen sukces należy więc przede wszystkim być optymistycznie nastawionym do życia, nie stresować się i zastanawiać co się zaraz stanie.

 

A co wy o tym sądzicie? Dodam jeszcze, że leci do mnie moje pierwsze zamówienie próbne. Przetestują to w praktyce i w postaci dziennika postaram się zapisać moje spostrzeżenia z życia codziennego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności