Skocz do zawartości

Jak zaaplikować próbkę PHX do klubu?


rkota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od prawie roku na imprezy stosuję npa + btb. Nie wiem czy źle je aplikowalem. Najczęsciej wyglądało to tak:2 krople btb i 1 Npa. Przez cały rok nie zauważyłem żadnych efektów. Ogólnie zawsze miałem powodzenie u dziewczyn ale nie zauważyłem zadnych fajnych dodatkowych efektów! Czy to na pewno działa? Czy to blew. OK wyczytałem ze PHX jest najlepsze na podryw. Wiec skusiłem się zakupić tylko (albo aż) próbke. W sobote ide do klubu. Więc teraz mam pytanie? Jak mam to zaaplikować? Połączyć z npa czy z btb? A moze samo PHX. Chciałem zaznaczyć ze próbkę PHX nie psika się tylko aplikuje się jako krople podobnie jak btb czy npa ale o tym pewnie wszyscy widzą. Aha mam zamiar przykryć je Thierry Mugler A-men. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze coś dodam...Phx zaaplikowalem pierwszy raz dwa dni temu. Jechalismy na impreze a razem z nami pewna laska ktora mnie znała od dwóch dni. Na imprezie zaczęła sie do mnie kleic a jak juz wracalismy to w samochodzie złapała mnie za ręke a ze mi nie podpasowała to ją olałem hehe. Gdybym wtedy pierwszy raz zaaplikował fero to pomyślałbym ze to działa jednak po roku bezskutecznego swietnie reklamowanego na tym forum npa i btb nawet na myśl mi nie przyszło ze to zasługo Phx i w sumie dalej tak myśle...jak dzis na imprezie sie wydarzy cos ciekawego moze zmienie zdanie. pozyjemy zobaczymy. Dzieki z góry za odpowiedz na powyższe pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze nikt sie nie odzywa. Po wczorajszej imprezie śmię przypuszczać ze ten pheromax cos w sobie jednak ma....Przez pierwsze moze 3h imprezy działy sie ciekawe rzeczy jednak puźniej juz nic szczególnego. Czy wy będąc na imprezie w trakcie aplikujecie sie wczasie dysku? Czy tylko raz w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Posluchja kolego majac phx 14 ml i ja zauwazalem jakies dzialanie zwlaszdza naparkiecie gdy jest troche Pań tanczy dookoła ...mozna zauwazyc ze zaczynaja tanczyc coraz blizej Ciebie ...czasami niektore az sie ocieraja plecami ... hmma ze krotko tylko 3 h to zauwazales to normalne w takich miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odnosnie ostaniego watku- racja racja racja.....

 

Co 2 moj takien na parkiecie ...moge zauwazyc ze wokol mnie jest mnustwo dziewczyn. Tancze tancze obok mnie ze 3 4 dziwczyny w koleczku tanacza a po pewnym czasie nie wiem uswiadamiam sobie ze ja jestem w sroku kilku kuleczek dziewczat;p nie wazne czy NPA czy Phx .

Nie zawsze widze taki efekt ale jak jest to jest znacznie zauwazalny .

 

Naprawde takich efektow w tym rodzaju mialem duzo. Ze 2 razy poczulem przy dluzszym tancu - pot. Nie wiem czy to odemnie ja nie czuje nigdy od siebie potu czy ogolnie od wszyskich . Wtedy moje samopoczucie siebie znacznie sie obniza ale przezorny zawsze ubezpieczony - mam fiolke z wlasnymi perfumami. Ostanio wlasnie wychodzac gdzie staram sie zabierac mala probke z perfumami oczywiscie stosujac PHx.

 

Bo dla inych smierdzi dla innym pachnie lub nie pachnie.

 

MOJA UWAGA !!!

Nie zastanawialiscie sie nigdy dlaczego idac na dancefloor idziecie w jakims okreslonym kierunku.? Jak to miejsce wam odpowiada to zostajecie? nie weim od czego to zalezy ale moze tu mozna szukac znaczenia fera;p

 

pozdrawiam;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności