Skocz do zawartości

Czy byliście kiedyś pod wpływem feromonów?


loop003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum, i właśnie zamówiłem PHEROMAX 2ml.

Interesuje mnie, czy kiedyś ktoś używał w Waszym towarzystwie feromonów, a wy o tym nie wiedzieliście?

Jeśli tak to jak się czuliście? I jeszcze pytanie do osób mających możliwość sprawdzenia (np. rodzina, znajomi, dom... nie wnikam), ale jak się zachowują zwierzęta hodowlane względem Was kiedy używacie feromonów?

Pozdrawiam i liczę na Waszą odpowiedź!

 

Loop003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite. Kto zamówił pierwszy? Rozmawialiście ze sobą o feromonach

domyslam sie ze cho o moją wypowiedz.Kilka razy odbieralem paczuszke dla siostry.Moglem sie domyslic bo bylo znajome pudelko no i cena :D

kto pierwszy?? hmmmmmm ja zacząlem niedawno,ona ,nie mam pojęcia.A i jeszcze bardziej cie zdziwi fakt ze z 2 tyg temu widzialem ją jak sie calowala z moja byla..... tę wypowiedz zostawmy bez komentarza :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W styczniu zamawiam z kumplem Pheromax. Znamy się bardzo dobrze - zobaczymy jaki wpływ ma na nas oboje ten specyfik.

Wiem, że będę miał przed nim, więc zrobię mały eksperyment i zastosuje bez jego wiedzy. Wiem, że nie będzie o to zły, a i sam doświadczy jego działania będąc nieświadomym,a ja zobaczę zmiany w jego zachowaniu.

Potem będziemy stosować razem będąc świadom jego działania.

 

Wszystkie zmiany zachowania opiszę, bo sam jestem ciekaw, ponadto jeszcze nie jedna osoba będzie o to pytać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się jedna historia.

 

Moja kobieta regularnie stosuje fero (Pheromax). Niedawno miała ciekawą sytuację. Szukała biura na wynajem, więc umówiła się na obejrzenie lokalu. Najpierw zaczepiał ją portier, później kolejny facet. Najlepsze jednak wydarzyło się, gdy spotkała się z zarządcą budynku. Już od samego początku nie mógł się skoncentrować. Nie mógł znaleźć pewnych rzeczy. I co najważniejsze - NON STOP na nią zerkał.

Zaczął opowiadać o lokalu, ile to ma metrów, itd. a w rękach trzymał plany budynku. Mówił bardzo szybko, niespójnie i nieskładnie.

 

Opowiadała mi jak to zabawnie wyglądało. Mówi coś do niej, jednocześnie nerwowo zaczął składać kartkę, którą wcześniej wyciągnął.

I mówi "widzi pani, zamiast pokazać pani plany, to zacząłem je składać". Zupełnie nie kontrolował tego co robi!

 

Pokazuje plany budynku i wciąż unosi głowę. Raz na plany, raz na nią, znów na plany, znów na nią. I to wszystko bardzo nerwowo i niespokojnie.

Mówił coś w stylu "proszę tak na mnie nie patrzeć, bo głupieję przez panią i nie mogę się skupić". :D

 

Pheromax zrobił mu wodę z mózgu :)

 

Później poprosił ją o numer telefonu, żeby przekazać informacje, które dosłownie chwilę przed sam jej skserował. Wszystko już opowiedział o tym lokalu i nic nie było do dodania. No i zadzwonił dwie godziny później, żeby po prostu pogadać. :)

 

Może dodam, że ta sytuacja ją bardzo zaskoczyła. Faceci nie zachowywali się przy niej normalnie. Ewidentnie w tym dniu wszyscy z nią flirtowali, a wspomniany zarządca szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Odkopalem ten temat bo jestem ciekawy jak potoczyla sie sprawa mayllo, jesli wykonales te testy opisz o nich, sam tez o czyms taki myslalem i juz nawet rozmawialem z przyjaciolka i sie zgodzila, oczywiscie fero zastosuje bez jej wiedzy i wykonam kilka testow i za kazdym razem bede jej sie pytal czy jakos inaczej mnie postrzega. Z ta przyjaciolka mailem kiedys maly romans pomimo tego ze na poczatku dostalem kosza, teraz jestesmy dobrymi przyjaciolmi i zawsze szczerze rozmawiamy.

Wracajac do sedna mayllo opisz jak mozesz co sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Jak to wykryć feromony u kobiet? Sprawdzić, czy jest pod ich wpływem? Jeśli tak, to może się to objawiać oznakami podniecenia, zaciekawienia, tzn. właśnie poszerzone źrenice, mowa ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy 10ml flakon zawiera 4mg czystych feromonów w alkoholu etylowym.

 

Jak łatwo się domyślić stężenie wynosi 0,04%. Trochę matematyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności