Skocz do zawartości

NPA & PRÓBKA PHX - testy


messt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio stałem się posiadaczem NPA oraz próbki PHX, chciałbym dowiedzieć się od was :) czyli ekspertów hehe w jakie miejsce najlepiej wcierać feromony. Dziś przeszedlem chrzest bojowy, czytałem że za pierwszym razem nie należy robić mixów a jedynie testować oddzielnie feromony. Przesunąłem 2 x patyczkiem od phx po nadgarstku jednym i drugim a później roztarłem razem i wtarłem w okolice szyi(za uszami). Następnie przechyliłem buteleczkę NPA by zwilżyć palec i nałożyłem (tzw pól kropli) pod nos oraz na jabłko Adama. Wszystko zamaskowałem czerwonym farenhajtem. Moje pytanie brzmi teraz tak/a raczej pytania: Nie zauważyłem żadnej widocznej różnicy oprócz paru ciekawych spojrzeń w moja stronę - może skutkiem tego było ze przebywałem dzisiaj na dworze zanim znalazłem się w zamkniętym pomieszczeniu z godzinę na dworze i feromony mogły osłabnąć? Kolejne moje pytanie dotyczy maskowania, czy można się psikać do woli normalnym perfumami czy trzeba nałożyć tylko określona dawkę? Czy teraz próbować z jednym produktem np NPA by wychwycić odpowiednią dla mnie dawkę a później dopiero zabrać się za phx? Wiem że temat ten zapewne się już powtarzał i nie jestem do końca pewny czy wybrałem dobry dział. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

 

P.S Swoją drogą patyczek dołączony do próbki phx wydaje mi się że na nosi znikome ilości feromonu na skórę, czy lepiej spróbować jak w przypadku NPA z przechyleniem buteleczki przy skórze i wtarciem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Co do nanoszenia feromonów to najlepiej robić to w sposób najwygodniejszy dla użytkownika. Może Pan nanosić produkt Pheromax albo za pomocą załączonego patyczka albo przechylać tak jak aplikuje się np. NPA. Wybór rodzaju aplikacji należy do Pana. Ważne jest aby dobrał Pan odpowiednią dawkę, a sposób aplikacji zależy od użytkownika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patyczek dołączony do próbki phx wydaje mi się że na nosi znikome ilości feromonu na skórę

które mogą okazać się wystarczające :)

mając próbke robiłem tak że przchylałem ten pojemniczek tak że cały patyczek był zwilżony i tym co tam było się przecierałem. taka ilośc już działała. jak coś zawsze możesz czynność powtórzyć ale jak już w którymś temacie było-więcej nie znaczy lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności