Skocz do zawartości

skuteczność PHEROMAX!!! obalę ?? zobaczymy


saturn

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem wczoraj próbkę PHEROMAX czekam na przesyłkę, nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego a zamówiłem z samej ciekawości, wreszcie przekonam się czy to tylko reklama czy coś wiecej. Pheromax będę zakrywał Giorgio Armani Di Gio, przetestuje i podejrzewam że następny post będzie rozczarowujący a może w ogóle nie dopuszczony do forum , zobaczymy oby tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj próbkę PHEROMAX czekam na przesyłkę, nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego a zamówiłem z samej ciekawości, wreszcie przekonam się czy to tylko reklama czy coś wiecej. Pheromax będę zakrywał Giorgio Armani Di Gio, przetestuje i podejrzewam że następny post będzie rozczarowujący a może w ogóle nie dopuszczony do forum , zobaczymy oby tak nie było

 

Sam nastawiasz się do tego że kolejny post będzie ujawniał Twoje rozczarowanie. Pamiętaj ze feromony to jedynie mały odsetek, także nie spodziewaj się że zaraz po ich użyciu za 1 razem każdy będzie do Ciebie lęgnął i będzie aż nad to uprzejmy. Ja sam nie wierzyłem w to i zakupiłem NPA oraz próbkę PHX. Jednak widzę ze NPA mimo próbowania różnych dawek nie daje żadnych efektów, natomiast phx po dobraniu odpowiedniej dawki potrafi zdziałać cuda. Powodzenia w testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec napisz messt jaka jest ta twoja ,,dzialajaca cuda'' dawka phx. Ja stosuje go od dluzszego czasu w roznych dawkach i szalu nie ma .

 

Korzystam z próbki phx i aplikuje jeden patyczek za ucho lewe i za ucho prawe następnie daje na to po 2 psiknięcia perfum. Ostatnio byłem na domówce ujmijmy to skromnej - 10 osób. Znałem tam 3 osoby które nad wyraz były dla mnie miłe i chętne do rozmowy oczywiście siedziały blisko mnie - tak były to kobiety. Zachwalały ze ładnie pachnę a mój zapach jest intensywniejszy niż zawsze. Są to moje znajome które widuje rzadko i nigdy nie miały ochoty czego kol wiek komplementować we mnie. Dodam ze działo się to zanim zostało wszystko zakropione alkoholem. Jednak z dziewczyn notorycznie się do mnie przysuwała i przybliżała nos do moich uszu by powąchać zapach. Dodam do tego jeszcze ze testowałem owy specyfik przy mojej lubej która po spędzeniu jakiś 10 minut od wysmarowania się nabrała w łóżku ochoty na takie rzeczy ze aż mi wstyd gadać. Sprawdziłem i następnego dnia oraz kolejnego nie stosowałem phx jednak kolejnego kiedy znów zastosowałem znów nabrała ochoty na podobne przygody mimo ze jeszcze dzień wcześniej twierdziła ze nie wie dlaczego i na pewno tego nie powtórzy będąc przy tym lekko skrępowana. Po kolejnej aplikacji następnego dnia stalą się znów rozochocona na takie zabawy po drobnej sugestii, jest milsza i namietniejsza w łóżku. Fakt można i przypisać to do efektu placebo, jednak odstawiłem również phx na pare dni i stosowałem tylko npa bardzo małe dawki jednak nie przyniosły żadnego rezultatu a po phx był znów widoczny efekt poczynając od delikatnego do porzadanego. Czasem to różnie bywa, na większości osób nie wywołuje to żadnego efektu może po za jakimiś drobnymi spojrzeniami. Dla mnie jednak działa i zastanawiam sie nad wymienieniem npa i dopłaceniem do dużego opakowania phx ponieważ on się bardziej sprawdza w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mozesz to napisz czy dobrze cie zrozumialem, aplikujesz jeden patyczek za jedno ucho i drugi patyczek za drugie, czy jeden patyczek za lewe i prawe ucho? bede wdzieczny za odpowiedz. powiem szczerze ze zaczynam powoli powatpiewac w dzialenie tego tak zachwalanego phx. wczesniej stosowalem npa i wydaje mi sie ze efekty byly bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mozesz to napisz czy dobrze cie zrozumialem, aplikujesz jeden patyczek za jedno ucho i drugi patyczek za drugie, czy jeden patyczek za lewe i prawe ucho? bede wdzieczny za odpowiedz. powiem szczerze ze zaczynam powoli powatpiewac w dzialenie tego tak zachwalanego phx. wczesniej stosowalem npa i wydaje mi sie ze efekty byly bardziej widoczne.

 

Dokladnie jeden patyczek za jedno ucho, wkladam go do probki i nastepnie za drugie ucho. NPA stosowalem jednak nie bylo zadnych rezlutatow a po phx na niektórych osobach zawsze widze jakies dzialanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności