Skocz do zawartości

Mój test: Alchemy i Alchemy + Perception ;)


Lady Havoc

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłam sobie Alchemy Woman, a 28 godzin później trzymałam już paczkę w rękach :D Dołączone zostały próbki Perception i The Edge. Wczoraj przed wyjściem do klubu nałożyłam sobie Alchemy na nadgarstki i szyję (po 9 okrężnych ruchów na każdą część) i przykryłam to zapachem Black XS. Tak przygotowana poszłam na przystanek, z którego zabrali mnie znajomi. Dwóch z nich wiedziało o moim teście, a tak to nie zauważyłam wśród nich nietypowych reakcji.

Pokręciliśmy się po mieście, po czym się rozdzieliliśmy, gdyż byłam umówiona ze znajomymi ze studiów. Poszłam z kolegą do klubu. Ponownie brak nietypowych reakcji do czasu spotkania współlokatorki znajomego, która na początku znajomości podchodziła do mnie ze sporym dystansem (wczoraj widziałyśmy się po raz drugi). Tym razem była wyjątkowo miła i zaprosiła mnie do ich mieszkania na after party. W klubie nie zauważyłam żadnych efektów, pewnie ze względu na duże ilości dymu (nie tylko tytoniowego). Szybko się stamtąd zwinęłam i zadzwoniłam do współlokatora kolegi z roku, który mi się podoba (pisałam o nim w innym temacie) i spytałam, czy mogę do nich przyjechać. Zgodził się, więc parę minut później już jechałam pociągiem. Wtedy bardziej niż zwykle czułam na sobie spojrzenia ludzi. Zaaplikowałam jeszcze trochę Alchemy i odrobinę Perception i przykryłam to truskawkowym zapachem z Sephory.

Drzwi otworzył mi ów kolega :D I tutaj zauważyłam działanie fero, gdyż ostatnio prawie w ogóle nie rozmawialiśmy, a tutaj gadaliśmy na różne tematy i on ciągle proponował coś do picia, itd. Dodam, że zwykle się denerwuję podczas takich spotkań, a wczoraj rozmawiało mi się wyjątkowo dobrze, mimo że w klubie wypiłam tylko kilka łyków piwa :D Gdy przyszła jeszcze grupa osób, zaczęliśmy pić i wtedy zauważyłam przypadkowe dotknięcia mojego kolegi i jego współlokatora :P:P Zaczęłam kusić los, obejmując mój obiekt zainteresowań :D Zdecydowałam się u nich przenocować. Położyliśmy się razem do łóżka i trochę nas poniosło :D Choć było to dalekie od pójścia na całość :P Nawet gdyby próbował, to i tak bym nie pozwoliła :D

 

Czekam na poniedziałek :D Wtedy będę go widzieć ponownie, a oprócz tego są duże szanse, że spotkam swojego byłego, który mnie zostawił dla koleżanki z roku, ale z niewiadomych przyczyn wciąż chce utrzymywać ze mną kontakt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feromony owszem działają oprócz tego że na otoczenie.To chyba najważniejsza rola to poczucie bezpieczeństwa, pewność w razie..w..

To tak jakby mieć ściągi na maturze..niekoniecznie jest wykorzystując..ale świadomość pozostaje..;]

oczywiście cieszę się że ułożyło się po Twojej myśli. Od razu widać iż jesteś wielką optymistką a takie kobiety zawsze będą pożądane..

 

Carpe diem! Przyjaciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow super!! Gratuluje sukcesu :) a jaki jest follow-up tej historii :?:

Dalej używasz tych Feromonów? Chłopak nadal zainteresowany?

Ja własnie czekam na swoja przesyłke, ale troche poczekam bo moja płynie statkiem lol...

też jest pewien chłopak, mój kandydat. póki co nieśmiałe rozmowki z nim mam ... a te feromony to tak na zachętę, a nóż zadziałają...

Pozdrawiam i ciesze sie z sukcesu

 

p.s. też bym chciała zeby 2 kolesi na raz sie do mnie dobierało... haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopak wydaje się być dalej zainteresowany, choć od tamtej pory się nic takiego nie działo, ale gdy widzimy się na uczelni, to on wyrywa się, żeby mi dać buzi w policzek na powitanie :) Na innych też to działa, lecz nie w takim stopniu, a na swoim byłym nie miałam okazji przetestować :P:P Obecnie się rozglądam za czymś mocniejszym, zwłaszcza, że zostało mi pół buteleczki Alchemy i nie chciałabym nie mieć, czego używać :D:D Bardzo lubię obserwować efekty działania fero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności