Skocz do zawartości

Moje pierwsze wrażenia z PHX i NPA,


essential

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku zakup stwierdziłem iż dobrze jest uzupełnić się o brakujące elementy mojej osobowości po czym dokonałem płatności. Zamówiłem Pheromax i NPA.

Zastosowałem pierwszego dnia gdyż wybierałem się do fryzjera, pomyślałem a czemu nie....Fryzjerka na początku wykazywała obojętność, choć w mało natarczywy sposób rozpoczynałem rozmowę, na koniec strzyżenia rozmawialiśmy o witaminach do moich włosów i badania jakie są niezbędne dla każdego człowieka wtf?:)Głaskała moją głowę i nie wiedziałem czy dzisiaj skończy..ale było bardzo milutko.

Zanim jednak wyszedłem z mieszkania..dziewczyna mojego kolegi wraz z nim wzieli się za sprzątanie...On tak się rozgadał ..w kuchni,że utrzymywałem z nim tylko kontakt wzrokowy by nie miał wrażenia ,że go lekceważe. Z natury jestem osobą życzliwą , która lubi kontakt z ludźmi...ale wtedy czułem się jakbym kontrolował całą sytuację od początku.

Póżniej musiałem wziąść coś z łazienki ,ale była tam jego dziewczyna. Coś tam sobie powiedziałem a ona ledwo kij z mopem utrzymała...tak ją oczarowało że zapomniała która to ciepła a która zimna woda...byłem zaskoczony:>

Następnego dnia piłem z nim żubrówkę,potem drugą..oczywiście w domu nie używam feromonów,nie chcę aby mnie kochał kolega w nocy..he

W każdym bądź razie spytał mnie czy nie jestem spokrewniony z Beatą Pawlikowską tą podróżniczką...hehe

a póżniej oznajmił mi że jego dziewczyna ze mną nie rozmawia..bo myśli że jestem jakąś osobą publiczną albo jakimś znanym przedsiębiorcą...

Udany wieczór...

Nie zapominajcie być sobą..to najważniejsza rada w kontaktach..

 

ps.Jeżeli będą zainteresowani dalszym ciągiem moich przygód, to chętnie udzielę sprawozdania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy moglbys napisac jak aplikujesz te 2 feromony. posiadam koncowke npa i ponad polowe duzego flakonu phx ale caly czas mam problem z doborem odpowiedniej dawki, po npa jakies tam efekty byly, natomias po samym phx nic szczegolnego. w kilku postach czytalem ze te dwa fera swietnie sie uzupelniaja, wiec jezeli mozesz zdradz gdzie i jak aplikujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję połączenie tych dwóch feromonów, chociaż wg komentarzy innych dostrzegam iż brakuje mi do całej gamy feromonów jeszcze BTB,

 

Jeśli chodzi o dawkowanie samego PHX

U mnie to pół psiknięcia..po każdej ze stron.Jedno to dla mnie za dużo i mam zawrotu głowy..i jakoś dziwnie podniecony jestem..jakbym wypił z litr kawy..

 

Co do NPA;

Przechylam buteleczkę na palec wskazujący i nakładam za uszami i pod nos.

Czasem korzystam z patyczków do uszu,tak samo przechylam na patrzyczek i za uszy,pod nos..

Połączenie tych dwóch feromonów, zmniejszam o połowę..dawkę i na co mała ilość perfum w moim przypadku Adidas czarny.

 

Tak jak już zostało wspomniane to są moje proporcje,a Twoje ciało może potrzebować większe ilości bądź jeszcze mniejsze. Wszystko opiera się na eksperymentowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota tj.28.11.2009r.

 

Poszedłem na inauguracje toru formuły1 we Wrocławiu.Po małej przechadzce po straganach jarmarcznych napotkałem wraz z kolegą budkę z grzanym winem, strzeliliśmy po trzy dzbaneczki i pod namiot LG, sponsora toru.

W namiocie strasznie duszno było, podszedłem do balustrad, gdzie skupiało się najwięcej ludzi. Hostessa jedna przemykała obok mnie jakieś 5 razy, w odległości 30 cm co było dość śmieszne,później przeszedłem na drugi koniec sali i stałem koło Pani Agnieszki Maciąg w odległości 1 m, gdzie dawała wywiad na żywo. Reakcja Pani Agnieszki będzie moja słodką tajemnicą..

Dzień udany, mnóstwo spojrzeń oczu, lekkich otarć, miłych uśmiechów.Każdemu życzę takiego dnia, szczególnie iż zbytnio nie wysilałem się z niczym...i to cieszy..

 

Carpe Diem, Przyjaciele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

7/8.12.2009r

Opisuję swoje wydarzenie jakie miało miejsce dość nie dawno.

Wybierałem się na Śląsk do rodziców.

Na mieszkaniu mieszamy w dwie dziewczyny i dwóch chłopaków.Już na początku jedna z nich przykuła moją uwagę.Były sytuacje powiedzmy że intymne i zapowiadało się na związek.Z tymże jestem singlem i nie za bardzo byłem przekonany do tego by mieć dziewczynę pod jednym dachem już w początkowej fazie zapoznania. Oczywiście gdy powiedziałem że możemy pozostać przyjaciółmi nasze relacje diametralnie się popsuły, co było do przewidzenia.

Tuż przed wyjazdem na święta, miałem na sobie sweter a pod spodem koszulkę polo z kołnierzykiem (lacoste) w każdym bądź razie nie do końca wyciągnąłem kołnierzyk, czasem tak robię;) jak wiem, że będę coś jeszcze działał w łazience. Nałożyłem feromony,już z rana bo miałem jeszcze kilka rzeczy do zatwienia na rynku we Wrocławiu. Stoję, palę papierosa, rozmawiam z moją niedoszłą żoną ;] nagle..pochyla się ku mnie, wyciąga dłoń i zaczyna poprawiać mi kołnierzyk..Pytam po co to robisz? Tak jest dobrze..ma być krzywo.Jeśli nie wiecie o czym mówię to wyobraźcie sobie sytuacje które nie raz pokazywane są w filmach jak mąż wychodzi z domu a żona wiąże mu krawat.Bardzo interesujące i ciekawe doświadczenie. Szczególnie że ostatnią rozmowę z nią zakończyłem zdaniem, by zachowywała się jak kobieta..;]

 

 

carpe diem Przyjaciele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności