Skocz do zawartości

Pierwsze spostrzezenie PHX


elem

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo z dystansem podchodzilem do tematu Feromonow. Bylem ciekaw ile prawdy w tym jest. Dotychczas stosowanie PHX nie przynioslo zadnych rezultatow na plus. Natomiast ostatnio mialem okazje sprawdzic ich dzialanie w warunkach bojowych - w klubie. Zastosowalem bardzo mala dawke i wszystko bylo OK czyli jak zwykle dobrze, jestem osoba komunikatywna i uchodze za dusze towarzystwa wiec nie sadze zeby fero w czymkolwiek mi pomoglo. Po jakims czasie gdzies po 1,5h siedzenia w zadymionym pomieszczeniu zaaplikowalem sobie kolejna dawke PHX zeby podtrzymac efekt i tu sytuacja odwrocila sie i to zauwazalnie, jednak na gorsze. Tak jak bylem w centrum uwagi tak nagle zszedlem na bok (mowie o kobietach). Nie sadze ze to wina mojego zachowania czy cus ale nawet nie chcialy sluchac tego co mowie tak ogolnie rzecz ujmujac. Wydaje mi sie ze to efekt przedawkowania bo za dobitnie zostalo to wszystko przedstawione... Powiedzcie mi co o tym myslicie? W takim razie kiedy wiem jak latwo mozna przedawkowac Fero PHX to jak stosowac zeby wyjsc na plus kiedy mala dawka nie przyniosla efektow a duza nie wyszla na dobre. W nawiasie powiem ze uzywam oryginalnych perfum tych z najwyzszej pulki i nimi przykrywam Fero. Bardzo prosze Was o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sytuacji, którą opisałeś wynika, że zastosowałeś zbyt dużą dawkę. Musisz pamiętać, że gdy nakładasz kolejną dawkę w klubie to dalej masz na sobie poprzednią dawkę, którą zaaplikowałeś wcześniej. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu zmyć z siebie poprzednią dawkę i wtedy nałożyć nową.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności