Skocz do zawartości

dylemat ;)


Activ

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo Activ;)

 

Więc... nie używałem Pheromaxu, tylko NPA i mogę powiedzieć, że sprawdza się świetnie;)

 

Polecam w 1000%;)

 

Z tym, że jeśli idzie np o łatwość aplikacji Pheromax porównany do NPA wypada raczej lepiej... do wyboru atomizer lub kulka (próbka)...a w NPA tylko kroplomierz, choć muszę powiedzieć, że super wygodny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej interesują mnie własnie Pheromax i NPA bo jeżeli chodzi o chikare to juz kiedys ją stosowałem i niemiałem efektów w postaci jakiegos większego zainteresowania moją osobą (jezeli chodzi o podrywanie to niejetsem nowicjuszem) a teraz chciałbym wypróbowac jeden z tamtych specyfików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz odzyskać względy kobiety nie wiem czy te fero nie będą za mocne...

 

Ale z drugiej strony dzięki nim dziewczyna może Cię postrzegać zupełnie inaczej i zechce poznać od nowa...

 

Nie używałem Pheromaxcu, jedynie NPA i jestem bardzo bardzo bardzo bardzo... bardzo zadowolony:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, nie zgadzam się. To znaczy, Sephiroth, nie napisałeś, że polecasz NPA, ale ja mimo wszystko zalecam do tego akurat celu Pheromax. Dlaczego? ano dlatego, że kiedyś miałem taką sytuację, że próbowałem poderwać jedną dziewczynę, bylem zresztą w niej szczerze zakochany, ale to się nie udawało (także nie miałem wtedy fero), doszło nawet do skutku odwrotnego od zamierzonego i ona mnie wręcz zaczęła unikać (nie tak jak Ty piszesz, że nie chciała mnie znać, ale po prostu udawała, że mnie nie widzi, etc.) . Po paru miesiącach, jak kupiłem feromony, a pirewszym moim zakupem był właśnie Pheromax Man 2ml, co tu dużo pisać, udało się nawet więcej niż przypuszczałem (zgadnijcie co ;) ), bo myślałem, że tylko trochę pomoże, ale że i tak nic z tego nie będzie (byłem raczej fero-sceptykiem), ale się pomyliłem :)

BYĆ MOŻE, jeżeli miałbym wtedy NPA, to skutek byłby ten sam... tak po głębszym zastanowieniu, stwierdzam, że to jest nawet bardzo możliwe, ale piszę to, co spostrzegłem.

Co do porównania ogólnego NPA i Pheromax, to pisałem już o tym nie raz. wg. mnie Pheromax jest lepszą opcją (poczytaj inne mojep osty na ten temat).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności