Skocz do zawartości

Pomylona wysyłka


Tylutka

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mój problem polega na tym że dostałam zamiast Pheromax Women to Pheromax Man... śmierdzi przeokropnie nawet w bardzo minimalnej ilości, nie można go niczym zmyć, nawet w nocy mi śmierdziało po długiej kąpieli...

Nie mam pojęcia co z tym zrobić... gdyż Ali poradził że Pheromax Man pociągający jest dla kobiet... natomiast ten mi śmierdzi... A jeśli to jest Pheromax Woman, to przecież czuć to na odległość... jak tego używać aby nie było wyczuwalne... ja naprawde w minimalnych ilościach zastosowałam, i na to swoje perfumy i czuje...

A kobiety do mnie lgną jak ćmy, same chcą pogadać, i życia całe mi opowiadają... Co mam robić, jestem zrozpaczona... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Pheromax man jest najbardziej "śmierdzącym" produktem, ale chyba jednym z najbardziej skutecznych:)

 

Mówisz, że dziewczyny lgną do Ciebie jak ćmy?

Czyli chyba dowodzi temu, że owy produkt "jakoś" działa:D

 

EDIT;

@Tylutka- moja droga, a czy zamówiłaś próbkę czy duży flakon?

Podobno Pheromax Women nie "pachnie" aż tak intensywnie jak Men gdyż nie zawiera androstadienonu- najbardziej śmierdzącego feromonu i przy tym najbardziej skutecznego (w kółko to powtarzam :) )

 

I nie musi on na Ciebie działać gdyż możesz być wyjątkowa, która nie czuje cudownej mocy feromonów :)

 

Palisz papierosy może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali... nie palę papierosów, nie jestem osobą sceptyczną, która z niedowierzaniem podchodzi do takich rzeczy. Otóż ja chcę wierzyć i wierzę, dużo czytałam na ten temat, zanim się zdecydowałam... A zdecydowałam się tylko dlatego aby ratować moje małżeństwo. Mam 29 lat i dwoje dzieci, a mój ukochany mąż znalazł sobie nową laseczkę i jak mówi to jest to, czyli właściwie to jest miłość jego życia. A ja? A dzieci? Mam piekne dzieciaczki... A co najgorsze w tym wszystkim to jest to, że go kocham... i to bardzo kocham... jestem piękną kobietą [;-)], zawsze uśmiechniętą i bardzo dbam o siebie, bez wspomagaczy faceci nie mogą oderwać ode mnie wzroku na ulicy, do tego jestem dyrektorem dużej zagranicznej firmy na Polskę, nie jestem jakąś tam podrywaczką czy niezrównoważoną panienką chcącą się zabawić... Ale mimo tego czuję się malutka... A zdecydowałam się teraz, ten jedyny raz... 21 sierpnia mam pierwszą sprawę rozwodową... Jestem rozżalona i pełna goryczy... serce mi kamienieje... to miała być moja szansa... a teraz... pozostaje liczyć tylko na to, że to uczucie jakoś samo wygaśnie... probuję to sobie jakoś poukładać...

 

Wczoraj przyszła do mnie koleżanka i też stwierdziła, że coś w mojej kuchni strasznie śmierdzi.... :( jakoś dziwnie śmierdzi... chociaż ani słowa jej nie powiedziałam, za to czułam, że płonę z czerwoności...

 

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Ci współczuję, choć nie wiem jak to jest, bo jeszcze nie jestem w małżeństwie :?

 

Ale wróćmy do feromonów:

moim zdaniem jeśli zamówiłaś próbkę to nic takiego się nie stało, bo to nie jest aż tak dużo pieniędzy, a jeśli duży flakon to proszę, zwróć sie na kontakt@feromony.pl -tam się wszystkiego dowiesz, na pewno Ci pomogą. Możesz niewykorzystaną część feromonów wraz z paragonem zwrócić w zamian za pieniążki, a następnie zamówić odpowiedni dla siebie produkt (polecam na jeden raz Pheromax próbkę lub RM).

 

Proszę tu masz dwa linki;

http://feromony.pl/gama

http://feromony.pl/gwarancja

 

P.S

A ile użyłaś tego środka jeśli tak nie przyjemnie pachniało w tej kuchni?

I nie sądzę, aby zespół feromony.pl pomylił się przy zamawianiu Twojej paczki- pewnie zamówiłaś nie ten produkt, no ale to nieduży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałam kilka razy i na pewno zamówiłam Women, na paragonie też widnieje Women... a użyłam bardzo niewiele, mniej niż pisało na ulotce która przyszła z paczką, właściwie odrobinkę, bo bałam się więcej...

 

nie chodzi w ogóle o pieniądze, bo to akurat nie jest teraz najważniejsze... mogłabym zamówić raz jeszcze, ale jak znowu tak będzie mi śmierdzieć...

 

Nie wiem co zrobię, straciłam zaufanie...

Trzymaj się cieplutko... Fajnie że tutaj wpadają tak miłe osóbki jak Ty...

Dzięki za wszystko :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze jedno; czy to jest próbka czy duży produkt? Bo na dużym flakonie wyraźnie pisze "man". Ale z tego co mówisz to chyba jest to feromon dla mężczyzn, bo "women" chyba niemalże nie posiada zapachu.

 

 

Spróbuj może Relationship Magic- jest perfumowany, w miarę tani i nie czuć zapachu takiego jak w Pheromax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylutka,

 

Pheromax zawiera najsilniej działające feromony jakie znane są człowiekowi. W dodatku, Pheromax Woman to obecnie zdecydowanie najlepsze feromony obecnie dostępne dla kobiet na rynku światowym. Jak na razie nie powstały lepsze produkty feromonowe dla kobiet.

 

Niestety, posiadają one swój własny, specyficzny zapach. Jednym osobom on pachnie, innym śmierdzi. Co więcej, intensywność zapachu uzeleżniona jest od dnia cyklu owulacyjnego.

 

Co do spraw technicznych - jeżeli nastąpiła pomyłka, prosimy pisać bezpośdrednio pod adres kontakt@feromony.pl

Na każdy problem odpowiemy bezpośrednio, najszybciej jak to tylko jest możliwe.

 

Dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności