Skocz do zawartości

Pytanie: Pheromax, czy NPA?


kju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam pytanie jak w temacie. Czytam wasze opinie i boję się, że po zastosowaniu NPA będę po prostu śmierdział. Wiem, że nie można przesadzić, ale może dla kogoś będę atrakcyjny, a dla kogoś innego będę zwyczajnie cuchnął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak niemalże każy mówi- nie wszyscy ludzie czują te charakterystyczne zapachy owych produktów.

Akurat tak się stało, że ja czuję te zapachy. Coś ode mnie? Pheromax bardziej uciążliwie "pachnie" od NPA- o wiele wiele uciążliwiej! Mało tego, NPA wydaje mi się mieć przyjemny- dla mnie- zapach. Heh, zresztą jak Pheromax, tyle, że jak dłużej czuję jego zapach to wzbiera mnie na wymioty. A przecież na początku mi tak śmierdziały....

 

Aha, no i masz szczęście, bo patrząc na temat myślałem, że zadasz pytanie "który lepszy?", no a tu "suprise"! A niektórzy wiedzą co ja robię, gdy ktoś zada po raz któryś to samo pytanie. Chociaż zaraz zaraz, przecież gdzieś o tym już było! SZUKAJ! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ali, po prostu wciąż myślisz o tym, że ten zapach ci nie odpowiada i wzmacniasz to negatywne uczucie. Typowe działanie ludzkiej podświadomości.

 

Mi sam zapach nie bardzo odpowiada, ale już po zmieszaniu z perfumami jest wręcz pociągający. Ktoś nawet na forum pisał, że lubi wąchać NPA (lub Pheromax - nie pamiętam).

 

Po prostu, NPA i Pheromax bezpośrednio z flakonu są bardzo stężone. Nawet najlepiej pachnące perfumy w zbyt dużej dawce będą śmierdzieć. Wszystko z umiarem.

 

kju, osobiście polecam NPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak jak pierwszy raz sie sztachłem pheromaxem chciało mi sie wymiotowac>A teraz ten zapach jest dla mnie super,pachne jak prawdziwy meszczyzna>W ogóle to niemoge bez niego rzyc.A poza tym on smierdzi wtedy jak kontakt jest naprawde bliski.CZyli kobieta by musiała Cie obwąchac w okolicach tam gdzie sie zastosowało.WIec ogólnie nawet go nieprzykrywam perfumami talko wale krechy za uszami do szyi a perfum nabluze czy tam na szyje z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śmierdzi i Pheromax i NPA chociaż Pheromax duzo bardziej (nie mówię o alcoholu)

Ostatno zamowilem P10 i jego nie czuję wogóle. Tak się przyzwycziłem do 2 poprzednich ze jak nie śmierdzi to myśle że nie działa ale zobaczymy :P

Przykrywajcie perfumami i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyzwycziłem do 2 poprzednich ze jak nie śmierdzi to myśle że nie działa ale zobaczymy :P

 

Właśnie, też tak mam. Tak samo jest z produktami perfumowanymi- jak nie pachą (bo się przyzwyczajam do zapachu) to myślę, że nie działają.

Później często dążę do następnej dawki i łatwo można to przedawkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności