Skocz do zawartości

Jakie feromony najlepsze do pracy? podoba mi się dziewczyna.


kris86

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,wszystkim . Na początku tak .Pracuję w zakładzie i podoba mi się dziewczyna . Rozmawiałem z nią ,ale nic pozatym . Co do mojej osoby to umiem pożartować i rozmawiać z dziewczynami i nie jestem też brzydki. Ale poza rozmową nic niema.Chciałbym żeby na mnie zwróciła uwagę ,zainteresowała się jako wiecie fajny chłopak interesujący. Szukam dziewczyny od dłuższego czasu ,ale jest praca i mało czasu na poszukiwania.

A teraz wydaję mi się że mam szansę poznać się z nią bliżej .Co do niej to ma chłopaka niestety ,ale widać po jej charakterze że chyba by go zmieniła bo własnie w pracy przystawia sie do niej 2-wóch i ona jest temu przychylna flirtuje ,a ja niechcę siedzieć jak ćwok i się temu przyglądać ,bo mi się też podoba ,wolę działać. Myślę że feromony by mi w tym trochę pomogły ,własnie co do feromonów to mam NPA pół buteleczki ,stosowałem pod nos za uszy ,nadgarstki . Mieszałem razem z pheromax +NPA. Zerkała czasami w moją stronę ,ale rzadko ,myślę że to tylko feromony trochę podziałały. Feromony przykrywam ,,Bruno Banani '' .Teraz chcę się was poradzić doświadczonych ,którzy stosowali jakieś feromony do pracy i się trochę sprawdziły .Hm myślę że może BTB kupić co? i razem z NPA? ona ma 22 lata . A słyszałem że BTB działa na takie małolatki . Doradzcie coś !!!! ja mam 25 lat.Ale myślę że wiek nie ma znaczenia co do feromonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności