Skocz do zawartości

Ile NPA stosujecie?


ali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamówiłem ostatnio NPA i w związku z tym Mam pytanie do tych, którzy stosują właśnie New Pheromone Additive.

 

Ile stosujecie tego środka? I gdzie? Przykładacie palec na dozownik i odwracacie do góry czy "kropicie" prosto np. na nadgarstek?

 

 

Wiem, że jest instrukcja, ale wolę jednak zapytać się Was jak to jest gdy stosuje się w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ali, osobiście proponuję dokładnie tak, jak pisżą w instrukcji. Zakryj palcem i na szyję. Z kroplami jest taki problem, że.. może ci się wylać zbyt dużo. A ponieważ NPA jest silne, to przy zbyt dużej dawce możesz nic nie zobaczyć, no chyba, ze w klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ja zauwazylem ze jak stosuje jedna krople to ludzie sa bardziej otwarci na mnie - gl faceci, czesto mnie sami zagaduja, kobiety tez ale rzadziej same zaczynaja rozmowe. Z kolei po 1,5 kropli faceci zaczynaja mnie bardziej unikac, tzn staja sie mniej rozmowni i czesciej schodza mi z drogi a kobiety moze mniej rozmowne sa ale wysylaja mi wiecej sygnalow zainteresowania :). 2 kropli w sumie jeszcze nie probowalem, bo troche mnie zastanawia czy perfumy to odp zamaskuja, ale chyba sprawdze jeszcze troszke wieksza dawke, w kazdym razie na podryw im wiecej biore tym lepiej dziala :).

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje juz od dawna 1,5 - 2 krople i jest ogolnie reakcja ludzi oki:) Oczywiscie trzeba naniesc wiecej pewrumow aby to zakryc ale jest oki. Proponuje sprobowac 1,5- 2 kropli. Oczywiscie najlepiej samemu dobrac sobie optymalna dla was ilosc :)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka ilość preferujecie jeśli chodzi o combo Chikara + Pheromax + NPA? Właśnie zaczynam testować to połączenie i jestem ciekaw w jakich ilościach stosujecie to combo i z jakimi efektami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprobowac 1,5- 2 kropli. Oczywiscie najlepiej samemu dobrac sobie optymalna dla was ilosc :)Pozdrawiam

ja przy NPA cos zauwazylem dobiero jak zaczolem stosowac 3.5 kropli.A gdzies na forum czytalem ze dla niektorych 2 to zaduzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie kazdy interpretuje jak cchce ja interpretuje inaczej ty inaczej a inny uzytkownik jeszcze inaczej. Pozatym co maja do tego toje przykady... Ale mniejsza o to Poniewaz spytal ktos to wyrazilem swoja opinie chyba mozna nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może krócej odwracać flakon, ktoś może dłużej... Każda kropla będzie u innego użytkownika nieco inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Trochę odgrzeję temat - ostatnio zacząłem stosować NPA od dawki 1 kropla i...nie wiem czy to przedawkowanie, ale mam wrażenie że dopiero po jakimś czasie stężenie jest ok. Tuż po aplikacji jestem bardziej pewny siebie, ale też i jakby mniej rozmowny, co przeszkadzało. Czy w ogóle ktoś stosuje mniej niż krople?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja staram się jak najmniej dawać NPA, ponieważ strasznie go czuć... jak tylko dam chociażby jedną kroplę to w domu mama już zaraz krzyczy że śmierdzi... A poza tym miałem przypadki ostatnio że jak dałem więcej to głowa mnie bolała. Ale to może dlatego że mieszałem to jeszcze z Perception.

 

Oczywiście u każdego może być inaczej, więc proszę mi tu się nie sugerować tym co powiedziałem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Stosowanie NPA u mnie wyglada tak.

Na początek użyłem jedną krople i powiem że było nieźle ale tego samego dnia wieczorem przed wyjściem do baru dołożyłem jeszcze kropelkę,no i powiem tyle na początku bardzo mnie pobudziło i na gadkę mi się rzuciło i było całkiem niezle no i laski też zwracały więkżą uwage ale potem zaczołem być jakiś rozdrażniony i moi kumple z którymi wtedy przebywałem w barze zaczęli być jacyś tacy agresywni i zaczęli cwaniakować,nie względem mnie ale pobliskich ludz(chodzi o mężczyzn).chyba dwie krople to dla mnie za dużo a i jeszcze do tego,wcześniej jedna dziewczyna tak na mnie spojrzała i przy tym coś jeszcze powiedziała ale nie usłyszałem co,tak jak bym jej coś zrobił :evil:

A ogólnie na co dzień pół kropelki mi wystarcza :D ,maksymalnie jedna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też dorzucę swoje 3 grosze... :wink: NPA stosuję już ponad miesiąc. Na pierwszy raz zastosowałem 0,5 kropli i tak przez 1 tydzień, potem 1 kropla i następny tydzień. Raz z ciekawości zastosowałem 1,5 kropli, ale niestety rozbolała mnie głowa. Po jakimś czasie i przeczytaniu paru postów na forum, postanowiłem zastosować 2 krople. Głowa co prawda nie bolała, ale pomimo przykrycia takiej ilości sporą dawką perfum nadal było czuć NPA, co raczej zniechęciło mnie od dalszego stsowania 2 kropli :wink:. Ostatecznie zostałem przy 0,5 kropli i tego się trzymam, uważam że taka ilość jest jak dla mnie najlepsza. Teraz może coś na temat jak stosuję... otóż palec+wtarcie w szyję za uszami, na to perfumy (czarny adidas, lub puma jamaica... dla zainteresowanych dodam że z adidasem pachnie ciekawiej). Z nadgarstka korzystałem na początku, ale zostałem przy aplikacji za pomocą palca. A efekty? Są, i to dosyć widoczne, jednak od niedawna (a jak wspomniałem stosuję NPA od ponad miesiąca). Jakie efekty...? Spojrzenia, uśmiechy, czasami gadatliwość ze strony kobiet. Zapatrzenie też się zdarza. Dzisiaj np. dziewczyna która przechodziła obok mnie zaczęła patrzeć na mnie jak zahipnotyzowana do tego stopnia, że aż wypadła jej z rąk torebka :lol:. A efekty ze strony mężczyzn? Rzadziej wiodczne niż u kobiet, ale uogólniając podejście do mojej osoby z szacunkiem, przywiązywanie większej uwagi do moich wypowiedzi w grupie paru mężczyzn, i taka jakby chęć na spędzanie czasu na rozmowie ze mną. To tyle z mojej strony... mam nadzieję, że was nie zanudziłem :wink:. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja stosuje tez 05 kropli po wiekszej dawce zauwazyłem głównie u facetów dziwne reakcie czułem sie tak jakby mnie wogule olewali

moje dawka wyglada tak :

nie przechylam buteleczki trzymając palec na dozowniku tylko dotykam miejsce dozownika nie przechylając flakonika wtedy mam pewnosc ze zbyt duzo sie nie wyleje na palec ,po odpowiedniej dawce zakrecam ,przechylam delikatnie stawiam na miejsce szyjką do góry przez noc nadmiar powinien sciec do buteleczki npa jest gotowe do uzycia na nastepny dzien :D

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak jak wyżej opisywałeś,że tylko przykładasz palec ale nie przekręcasz buteleczki z moich doświadczeń daje tylko tak gdzieś około ćfiardke kropli i może akurat tyle Ci wystarcza bo na mnie taka ilość też dobrze działa ale trochę słabiej :)

U mnie to pół kropli,które wydobywam z flakonika wygląda tak.

Przykładam palec odwracam butelkę do góry nogami na około2-3 sekundy po czym odwracam ją spowrotem i nie odtykam palca przez taki zam okres czasu po czym go odejmuje i myślę że właśnie w ten sposób uzyskuje właśnie pół kropelki :)

Mam do Ciebie jedno takie pytanko bo widzę,że stosujesz feromony chikara a ja zastanawiam się nad ich kupnem,możesz mi je ocenić jak są dobre dla Ciebie :?:

Z góry dziękuje!

A co do fTEe2, myślę,że nikogo nie znudziłeś,fajnie,że zdałeś nam relacje ze stosowani NPA

przecież to dział właśnie na ten temat

:D ...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak npa dziala fajnie połączenie z chikarą efekt bomba te spojrzenia lasek uff

chikara fajne fero zaliczane jest do socjalnych czesto stosuje samą chikare wyjscia do sklepu do urzedów i takie tam podobne łączac npa+chikara daje tak :

0.5 kropli npa 1 psik chikary

sama chikara 2 razy

tak ogulnie to bardzi ciezko stwierdzic czy te polączenie jest zaj***te na pewno npa+ chikarą dają lepszy efekt ale o ile % to cieżko ocenic

dla mnie zapach chikary jest odlotowy bardzo przypadł mi do gustu

tylko nielubie stosowac npa razem z chikarą poniewaz musze przykrywac to jakims adasiem czy czyms innym

i to wtedy niweluje wspanialy zapach chikary a sama chikara nie da rady przykryc woni npa

ja przykladowo npa wogule nie czuje ale niewiem jak na innych to dziala

dlatego maskuje :D

jak raz zastosowalem npa+chikara i wybralem sie do urzedu na rozmowe o prace to myslalem ze kobieta wypali mi swoimi oczami moje

tak sie wpatrywala ze ja juz wytrzymac nie moglem :P

 

 

chikara jest dobra do połączenia a npa tylko cena troche odstrasza jezeli masz kase czemu nie .czytając wypociny ludzi na ferum sporo osób poleca takie połączenie skoro jest to polecane przez wielu uzytkowników to raczej sie sprawdza :lol:8)8) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności