Skocz do zawartości

Który wybrać?


koncia85

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ostatnio czytam i czytam na temat feromonów, a i tak niewiele wiem. Zatem po krótce. Chciałabym odzyskać swojego byłego, kupiłam feromony PH perfums, czy jakoś tak roll-on. Wydaje mi się, że nie skutkują, a kupiłam aż 3 zapachy. Nie widzę reakcji facetów na te feromony. Poradźcie, który zakupić? I jak właściwie ich używać bo może źle je nakładam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PH perfums? A co to? Nie brzmi jak markowy produkt i prawdopodobnie dlatego nie skutkuje... Być może feromonów jest tam śladowa ilość lub zupełnie nie ma. Kluczowe znaczenie ma tu cena - w przypadku feromonów dostajesz to za co płacisz. Wyprodukowanie syntetycznego feromonu kosztuje krocie, więc nie kupisz produktu zawierającego go wystarczającą ilość za 20 czy 30 zł.

 

Chcesz odzyskać byłego... Feromony mogą tu pomóc a mogą i nie pomóc. Podam prosty przykład: moja była to bardzo pociągająca dziewczyna i faceci na każdym kroku tracą dla niej głowę. Mamy ze sobą dobry kontakt, przyjaźnimy się ale choćby nie wiem jak bardzo na mnie działała i mnie pociągała (czyli np. używała feromonu) to nigdy do niej nie wrócę. Dlaczego? Bo takie mam zasady. Bo wiem, że ten związek nie miałby przyszłości.

Feromony dodają Ci atrakcyjności ale nie robią innym ludziom wody z mózgu. Jeśli ktoś nie chce z Tobą być z jakiegoś powodu to fakt, że zyskasz w jego oczach na atrakcyjności i będzie chciał się z Tobą kochać jak Cię zobaczy nie oznacza, że do Ciebie wróci.

 

Ale oczywiście możesz spróbować, i w tej sytuacji polecam damskie NPA albo BTB. NPA jeśli chcesz to rozegrać bardziej działając na jego zmysły, a BTB jeśli wolisz odbudować zaufanie i sprawić by się dobrze czuł przy Tobie. Ale jak już ostrzegałem - to może nie zadziałać, i w takiej sytuacji przeważnie nie działa. Ale może dzięki feromonom odbijesz sobie tę stratę na innych ;) I pamiętaj, tylko markowe produkty. Oszustów korzystających ze sławy słowa "feromony" jest na każdym kroku masa... A przeważnie ich produkty nie mają z feromonami nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności