Skocz do zawartości

Test z pheromax


Pendulum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem udzielić się na tym forum gdyż już kilka dni siedzę przed komputerem i studiuję tematykę feromonów. Przez te kilka dni spotkałem się z wieloma opiniami na ich temat. Jedni mówią, że działają, inni zaś wyklinają, że to kompletny szajs z doskonale wykreowanym chwytem marketingowym. Postanowiłem więc kupić pheromax i przekonać się na własnej skórze.

Myślę, że będę doskonałym królikiem doświadczalnym gdyż moje życie towarzyskie jest kiepskie. Niektórzy mają problemy z odróżnieniem czy dane zachowanie było wynikiem działania feromonów lub tylko i wyłącznie zbiegiem okoliczności. O tuż w moim przypadku nie ma zbiegu okoliczności. Jestem klasycznym przykładem nieatrakcyjnego faceta ( niski, nieśmiały, małomówny, wygląd nastolatka choć mam ponad 22 lata). Nigdy nie spotkałem się z dziewczyną, która zwróciłaby na mnie uwagę, bardzo rzadko ktoś mnie komplementuje. Mam sporo znajomych i przyjaciół lecz są to dawni znajomi, z którymi znam się kupe lat, mam spore problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Wiem, że feromony to nie magiczny płyn, który rozwiąże te wszystkie problemy, do tego potrzeba silnej własnej woli przełamania tych złych charakterystyk. Ja taką wolę posiadam więc myślę, że mój przypadek pozwoli odpowiedzieć na pytanie czy feromony naprawdę działają?. Na bieżąco będę pisać swoje doświadczenia z pheromax. Zaczynamy dzisiaj wieczorkiem. Umówiłem się ze znajomymi na piwko, mieszane towarzystwo. Jutro postaram się napisać relację :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, aczkolwiek możesz się rozczarować, jeśli:

1. to starzy znajomi, którzy mają już wyrobioną o Tobie opinię

2. zmiana Twojego samopoczucia i powodzenia w relacjach międzyludzkich wymaga głębokiej, wewnętrznej przemiany Twoich przekonań, poglądów, pracy nad swoim wyglądem (sam mówisz że jesteś nieatrakcyjny... moje zdanie jest takie, że niemal każdy facet może wypracować sobie atrakcyjny wygląd, musi tylko zmienić swoje przyzwyczajenia i zaakceptować coś innego... np. ściąć włosy, zapuścić zarost, nosić soczewki zamiast okularów, przypakować na siłce, wypracować odpowiednie gesty, mimikę)... Oczywiście zmiana taka wymaga miesięcy, a nawet lat > nie ma jednak innej drogi do osiągnięcia sukcesów. Nie da się tego zrobić z dnia na dzień, no chyba że trafisz 6 w totolotka i sobie skołujesz najlepszego psychoterapeute, stylistę i kupisz co tylko potrzeba by czuć się pewnie ;)

3. początki z feromonami są trudne, bo a. wszędzie spodziewasz się efektów, jesteś podekscytowany że masz fero na sobie, nie możesz przestać o tym myśleć > a to skutecznie niszczy Twoją naturalność i ludzie to czują b. działania feromonów trzeba się nauczyć, trzeba zrozumieć jak działają itp. a to wymaga praktyki, c. samo znalezienie właściwej dla siebie dawki to kwestia minimum kilkunastu dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Kruk- drugi punkt, który napisałeś to dokładny opis ostatnich lat mojego życia :P Bardzo staram siebie zmienić. Jeszcze jakiś rok temu nigdy w życiu nie podszedłbym go nieznajomej dziewczyny i zagadał, moja nieśmiałość i brak pewności siebie nie pozwalał mi na to. Dzisiaj jestem w stanie podejść do pierwszej lepszej dziewczyny i rozpocząć rozmowę. Oczywiście nie odbywa się to bez stresu. Dużo czytam po to aby posiadać spory zasób słów i umieć porozmawiać na każdy temat. No i zmiana wyglądu. Kilka lat temu byłem jeszcze małym szczypiorem, chudym, zmarnowanym. Przez 2 lata chodziłem na siłownię i przytyłem ok. 16 kilo (z 60kg na 76kg). Wcześniej byłem łysy, teraz mam dłuższe włosy. Z racji tego, że mam jedynie 169 cm wzrostu i chyba to jest głównym powodem braku pewności siebie, kupiłem sobie wkładki podwyższające, dzięki którym mam ok 174 cm wzrostu. Wydaje mi się, że baaaardzo dużo zmieniłem przez te ostatnie lata. Dzięki temu moja pewność siebie poprawiła się. Niestety moje kontakty szczególnie z dziewczynami nie uległy zmianie ani trochę.

 

Przejdźmy teraz do mojego testu. Wiadomo był to pierwszy dzień i trudno się spodziewać, że feromony zadziałały by. Spotkałem się ze znajomymi, fakt byli to moi starzy znajomi, którzy mogą mieć wyrobioną opinie o mnie. W ich zachowaniu nie było niczego, co mógłbym uznać za zachowanie spowodowane działaniem feromonów. Po upływie 30 min. nagle spotkałem mojego baaardzo dawnego kumpla jeszcze za czasów podstawówki, którego nie widziałem od 7-8 lat. Gadka bardzo dobrze się kleiła ale też nie mogę tego uznać za działanie feromonów bo to mój stary kumpel którego dawno nie widziałem, a z takim można przegadać wieczność. Specjalnie siedziałem tuż obok drugiego stolika gdzie siedziało ok 5 nieznajomych, ładnych dziewczyn. Były tak blisko że musiały czuć feromony. Prowokowałem momentami swoim zachowaniem ich reakcję w moją stronę lecz kompletnie nicccc nawet uśmieszku bądź spoglądania. No nic jestem nowicjuszem w sprawach używania feromonów i wiadomo, nie poddam się po jednym użyciu tylko będę regularnie próbował, być może kupie też inne rodzaje bo wiadomo, na każdego działa co innego. Następny test w sobote, gdzie będzie o dużo większe pole manewru gdyż wybieram się na większą domówkę.

Wczoraj użyłem ok 1/3 kropli między uszy i na szyję. W sobotę mam zamiar zwiększyć dawkę i użyć 2/3 kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po imprezie :D Niestety jako takich efektów działania feromonów nie zauważyłem. Dużo nieznajomych lub słabo znajomych w moim otoczeniu. Jedyny ewidentny skutek działania feromonów był taki, że podkreślił moje perfumy, wydawało mi się że czuję je bardzo intensywnie i lekko zmieniły charakterystykę zapachu. To już coś bo poprzednio tego nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności