Skocz do zawartości

Jedno małe pytaneczko...


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie krzyczcie na mnie bo uzywałem opcji "szukaj"i nic nie znalazlem.Moje pytanie brzmi tak.W instrukcji i na feromony.pl pisza ze pheromax silnie pobudza sexualnie płec przeciwną.Wiec skoro tak jest to laski by sie nie opierały i odrazu by proponowały sex,lub by same zaczepiały.

Wiec troche w tym sciemy jest.Ale nie nazekam efekty sa widoczne ale nie przesadnie.

 

I powiedzcie mi jeszcze jesli zaaplikuje fero na szyje to po 3 godz ma działanie juz niewielkie wiec w to samo miejsce jade kuleczka pheromaxa jeszcze jadną kreche.I tak w szkole robie co 3 godz>Czy wolno tak czy nie bo gdzies sie tu doczytałem ze trzeba dobrze myc miejsca bo niewszystkie feromony mogły uledz rozkładowi.Wiec dobrze robie poprawiajac w ty samym miejscu czy zle?? jak cos to doradzcie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myslę, że za dużo jest ściemy w twierdzeniu, iż Pheromax silnie podnieca.

 

 

Co do poprawiania w tym samym miejscu- myślę, że robisz dobrze, ale niech też inni się wypowiedzą.

Osobiście też sądzę, że lepiej byłoby zastosować w inne miejsce.

 

Ale powiem Wam, że sam stosuję- jak już- Pheromax tylko raz dziennie. Zapytacie- dlaczego? Heh, odpowiedź jest prosta- zapach, który przebija najlepsze nawet perfumy (po jakimś czasie). Zapach ten czuję przez cały dzień. Czytałem, że feromony działają do momentu ulotniena się zapachu oraz że działają do 6 godzin- no dziwne, bo jak mówiłem Pheromaxa czuję cały dzień. Co Ty na to FERUM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moge dodac slowo od siebie, jesli mowicie, ze to sciema, to tak samo za scieme mozna uznac to, ze Pheromax powinien dzialac do 6 h, a zapach pozniej nie powinien byc wyczuwalny, jak wiecie czuc go caly dzien, tak samo jak i moje NPA... ja nie narzekam, nie trzeba stosowac wiecej i nie pluje sie za to, ze napisali 6h, a nie caly dzien...

 

a co do dzialania pheromaxu, npa, i innych wspomagaczy gwaltu, to sprawa wyglada tak...

 

jesli siedzisz w jednym miejscu, pijesz piwko, zajadasz chrupkami, nic nie robisz, nie rozmawiasz z zadna kobieta, czy tez po prostu jestes zwyklym excuserem sam lub z wingiem, to zadna dziewczyna nie okaze IOI's Twojej osobie. Tak wiec troche uroku, wdzieku, nalezy uzyc, jesli checie takiego efektu jaki jest opisany na glownej stronie feromony.pl

 

Wesolych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pheromax silnie pobudza sexualnie płec przeciwną.Wiec skoro tak jest to laski by sie nie opierały i odrazu by proponowały sex,lub by same zaczepiały.

a jak tobie sie jakas laska podoba to podchodzissz do niej w szkole sie pytasz czy pojdzie do ciebie na noc???

 

pobudzenie pobudzeniem ale pamiętajmy tez o niesmialosci kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zgadzam sie z tym ze są nie smiałe.Tzn.nie całkiem mam to na mysli ale jak by jakas dziewczyna podeszła do mnie w szkole i zaproponowała zabawe w łozku to bym pomyslał ze jest nie normalna,albo zwykła dziw******.Ja nie doze do tego by sie przespac z dziewczyna ale zeby byc z nia długo i ja kochac zarówno jak ona i mnie. wiec jednak chyba pheromax dobrze działa.

 

ale niech ktos jeszcze sie wypowie na temat tego stosowania w te same miejsce po czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zgadzam sie z tym ze są nie smiałe.Tzn.nie całkiem mam to na mysli ale jak by jakas dziewczyna podeszła do mnie w szkole i zaproponowała zabawe w łozku to bym pomyslał ze jest nie normalna,albo zwykła dziw******.Ja nie doze do tego by sie przespac z dziewczyna ale zeby byc z nia długo i ja kochac zarówno jak ona i mnie. wiec jednak chyba pheromax dobrze działa.

 

ale niech ktos jeszcze sie wypowie na temat tego stosowania w te same miejsce po czasie

 

 

no to proponuje mieszanke NPA+Chikara, albo Pheromax+Chikara a do tgo dodatkowo wdziek, zachoanie i jest Twoja...

 

lub sama Chikara na co dzien, Pheromax ma juz wlasnie zastosowanie na pozniejsze czynniki spotkan...

 

a co do stosowania , to ja preferuje stosowanie obok, wydaje mi sie, ze efekt jest wtedy silniejszy, a przy zaaplikowaniu bezposrednio na fero analogicznie mniejszy...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności