Skocz do zawartości

test Pheromaxu


maniuusss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy. Przedwczoraj zamówiłem próbkę Pheromaxu, wczoraj ją dostałem :) za co plus wielki. Już wczoraj miałem okazje przetestować go :D, spotkałem się z kumplami i dwiema koleżankami (jedną wczoraj poznałem ) generalnie to nałożyłem z patyczka za uszy pod nos i na szyje i przykryłem go Caroliną herrerą - sexy men 212. To co zauważyłem to na pewno wzrost pewności siebie, widziałem też jak jedna z koleżanek poprawia włosy a druga podpatruje ukradkiem (ta nowo poznana, wiec to może normalna reakcja) generalnie fero najbardziej chyba na mnie podziałało, bo rozbiłem kumplowi browara przed garażem :D a gdy wynosiłem to co rozbiłem do kosza, to wypuściłem mu psa ;D.

jak będzie okazja będę pisał dalsze spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) ja tez kupilem juz chwile temu probke phx i mialem okazje pare razy przetestowac te feromony na imprezie. Powiem tak, wczesniej na impreze szedlem tylko po to zeby zapic r**a,wiekszosc czasu siedzialem i pilem,nie jestem jakims super tancerzem i srednio to lubie robic,ale jak teraz przez kilka imprez mialem na sobie feromony zawsze znalazla sie jakas kolezanka ktora mnie ciagla na parkiet i sie z nia bawilem :) raz sie tak zdazylo ze po takiej imprezie z jedna kolezanka wracalem do domu,elegancko pod reke,cala droge przegadalismy bog wie o czym bo bylem zajebany jak szpak i srednio pamietam,ale trzeba przyznac ze chyba faktycznie one dzialaja:) i tez trzeba przyznac ze alkohol jest chyba najlepszym srodkiem dzieki ktoremu sie zapomina o tych feromonach na sobie i nie czeka sie na efekty,a wtedy je wlasnie widac:) takie moje spostrzezenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście coś w jest w tym co mówisz, ja na pewno stałem się o wiele bardziej stanowczy po fero, nie boje sie wypowiedzieć swojego zdania chociaz nie zawsze mam racje :) ale to podoba mi się, fajnie działa fero, w sobotę będę miał okazje przetestować fero, bo robie domówke, także zobaczymy co bedzie sie działo :) a pozniej sie podziele efektami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności