Skocz do zawartości

Pheromax - moje testy i spostrzeżenia


rtoip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Jestem tu nowy więc od razu się witam

:D

 

Dzisiaj dostałem zamówioną próbkę Pheromaxa i zamierzam ją przetestować. Tak w ogóle to chce sprawdzić jak na mnie i na ludzi działają feromony, noi czy działają :) .

 

Każde moje ciekawe spostrzeżenia, czy historię związane z feromonami będe starał się tutaj opisywać, dokładnie i ciekawie, abyśmy nawzajem mogli się więcej dowiedzieć.

 

Testować będe w przyszłym tygodniu w różnych miejscach, z różnymi ludźmi.

 

Moje możliwości maskowania:

 

1. Christian Dior Fahrenheit

2. Lacoste Essential

3. Salvatore Ferragamo

4. STR 8 Blade (Czarny).

 

PS: Parę miesięcy temu zainteresowałem się społecznością PUA (Pick Up Artist, Artysta Podrywu, Podrywacz itp.) i teraz trochę się nauczyłem więc przy okazji może dowiecie się czegoś z tej dziedziny.

 

Ogólnie jestem młodym, atrakcyjnym facetem, za którym kobiety się oglądają i interesują, cały czas pracuje nad sobą, aby być coraz lepszym.

 

Pierwsze historie postaram się wstawić w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiam Rtoip :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra wiem, że miały być relacje dopiero w przyszłym tygodniu,

ale dzisiaj miałem okazję do przetestowania PHX, więc już piszę moje spostrzeżenia.

 

Wybrałem się z kolegami trochę połazić po lesie(takim miejskim, gdzie są różne wiaty, ogniska, imprezy itp.).

A, że akurat odbywała się tam impreza(jakaś turystyczno-krajoznawcza) to spotkaliśmy

parę znajomych, koleżanek.

 

Nałożyłem tylko to co na patyczku, najpierw pod nos, szyję, resztę na nadgarstki.

Przykryłem Salvatore Ferragamo.

 

Co zauważyłem:

 

Z kolegami jakoś tak lepiej mi się rozmawiało. Ogółem lepiej się rozumieliśmy i bawiliśmy.

Co do koleżanek to najpierw 2 się do nas przyłączyły i najwięcej chciało im się gadać ze mną.

Widać, że były zaangażowane w rozmowe i że sprawiała im ona przyjemność.

Zauważyłem też, że coś baardzo często niby przypadkowo ocierały się o mnie i tuliły :)

 

Później doszła jeszcze jedna koleżanka, taka HB7 (czyli nawet nawet fajna laska)

i gadała tylko ze mną. Co chwile zbliżała się do mnie, mojej szyi, bawiła się włosami i niby przypadkowo dotknęła mnie piersiami( Bardzo mocny sygnał zainteresowania). Dostało mi się także pochwałę, że ładnie pachnę :D

 

Ogółem jak na pierwszy raz to jestem bardzo zadowolony i potwierdzam, że Pheromax działa. :)

 

PS: Następne historyjki będą już raczej w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dobra może i temat ten miał być głównie o testach Pheromaxa, ale skoro

w gratisie dostałem tą chusteczkę The Edge to myślę, że warto coś o niej

napisać...

 

Jak stosowałem:

 

Przetarłem się lekko chusteczką na szyi, nadgarstkach.

Przykrywałem Ferragamo, Lacoste lub Lacoste Essential.

 

I oto co zauważyłem:

 

Zachowania społeczne

 

1. Ludzie przy mnie czują się baaardzo swobodnie i szybko otwierają się podczas rozmowy

2. Jakoś tak lepiej mi się z niektórymi gada i nawet z takiej początkowej rozmowy

na odpiernicz się zaczynamy ciekawie gadać.

3. Mam większy szacunek i mogę sobie pozwolić na trochę więcej niż inni.

 

 

I to na co większość czeka czyli reakcję dziewczyn :)

 

Zawsze jak z nimi gadam to bardzo się angażują.

Ciągle zauważam różne zalotne spojrzenia od lasek, wiecie takie kurwiki w oczach...

no to się po prostu wie...

 

W szkole najlepsza laska z tej szkoły gdy tylko mnie zobaczy cały czas się gapi,

np. jak stoję z kolegami a ona jest w pobliżu to spogląda ciągle na mnie,

albo prześwietla mnie wzrokiem(wiecie o co chodzi). Jak jest tłok(jak to w sql) to się chamsko o mnie ociera

i jestem pewien, że robi to specjalnie.

 

Najlepsze, że ona ma chłopaka, w którym jest niby zakochana, a nawet jak jest

z nim to ciągle daje mi IOI (znaki zainteresowania)

 

Myślę, że coś trza będzie z nią ogarnąć, bo nie pójdzie trudno, tylko najpierw trzeba zniszczyć jej chłopaczka,

ale już moja w tym głowa.

 

Ogółem pełne zadowolenie i polecam wszystkim feromony !

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a długo stosujesz PHX i czy codziennie?

u mnie 1 raz byl calkiem niezly ale potem kolejne dni juz gorsze w sensie ze jakby nic sie nie dzialo

 

chętnie bym zakupila PHX z oksytocyna i NPA - poki co stosuje probke

zaczelam od konskiej dawki (ok 1/6 z 1 ml) teraz tylko smyrgam patyczkiem

 

musze jeszcze postetowac wkoncu to nie maly wydatek jak na "pot" hehe

taka inwestycja to niezlej marki perfumy :)

 

pisz co dalej sie u ciebie dzieje

 

ps chętnie porozmawiam nt PUA :D o ile jestes zainteresowany podzieleniem się nabytą wiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności